28 Mayıs Salı 2024

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Kimin ayağına bastığımızı biliyoruz

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Kimin ayağına bastığımızı biliyoruz

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TBMM'de düzenlenen "Kadına Karşı Şiddeti Araştırma Komisyonu"nda konuştu. 

 

Bakan Soylu yaptığı açıklamada, "Biz intikam alınacak adamlarız, ülkeyi terörün vesayeti altına almak istediler müsaade etmedik. Hiçbir şey gizli kalmaz kalmayacaktır. Ekşi yemedim karnım ağrımıyor." ifadelerini kullandı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Rize ziyaretinde gördüğü tepkiye de değinen Soylu, "Burada provokasyona açık adım atıldığı ortada. Hayatımdaki en zor günlerden birini yaşadım. Bir şey olur mu, olmaz mı diye" şeklinde konuştu.

 

Bakan Soylu gündeme ilişkin sorulara cevap verdi.

 

Bakan Soylu, Bataklık operasyonuna ve organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker'in iddialarına ilişkin, "Kim yolsuzluk ve hırsızlık yapıyorsa Allah belasını versin. Bugün 27 Mayıs Türkiye'de yalan ve iftiralar üzerinden başbakan asıldı bakanlar asıldı. 27 mayıs süreci günceldir. Hiçbir şey gizli kalmaz kalmayacaktır. Ekşi yemedim karnım ağrımıyor. Biz intikam alınacak adamlarız. Bu ülkeyi terörün vesayeti altına almak istediler müsaade etmedik. Kimin ayağına bastığımızı biliyoruz, organize suçlarla ilgili" ifadelerini kullandı.

 

"Hayatımdaki en zor günlerden birini yaşadım"

 

Akşener'in İkizdere ziyaretine de değinen Bakan Soylu, "Burada provokasyona açık adım atıldığı ortada. Hayatımdaki en zor günlerden birini yaşadım. Bir şey olur mu, olmaz mı diye" şeklinde konuştu.

Yeni Yorum