24 Şubat Cumartesi 2024

Kurt görünümlü çakallara dikkat! Ümit Özdağ ve Sinan Oğan’dan yine Türk ordusuna iğrenç iftira…

Kurt görünümlü çakallara dikkat! Ümit Özdağ ve Sinan Oğan’dan yine Türk ordusuna iğrenç iftira…

Türkiye'nin sınırlarını korunmasız göstermek için sosyal medyada eski tarihli videoları 'yeni' gibi yayınlayan Ümit Özdağ ve Sinan Oğan bugün de provokasyona devam etti. Siyasi kariyerlerimi sosyal medya provokasyonu üzerine kurgulayan Özdağ ve Oğan, yine başka ülkede çekilmiş eski tarihli videoyu "Türkiye sınırları" diye takipçilerine duyurdu.

 

Siyasette ve TV yorumculuğunda tutunamayan Oğan, bu defa da şansını Ümit Özdağ‘a özenerek sosyal medya yalanları üzerinden etkileşim almak için deniyor. Her gün sığınmacılarla ilgili akla mantığa sığmayan yalan içerikler paylaşan İkili, yüzü kızarmadan yalan ve iftira dolu paylaşımlarına devam ediyor.

Afgan ve Pakistanlı insan kaçakçıları tarafından yıllar önce Türk sınırlarının dışında çekilen videoları ‘yeni çekilmiş gibi’ bir algıyla takipçilerine servis eden Oğan ve Özdağ, Türk ordusuna iğrenç iftiralarına devam ediyor.

 

TÜRK ORDUSUNA İĞRENÇ İFTİRA

 

Kendisini ‘Türk milliyetçisi’ olarak tanımlayan Sinan Oğan’ın yayınladığı video geçen yıl başka bir Twitter kullanıcısı tarafından da yayınlanmış.

Afgan ve Pakistanlı insan kaçakçılarının İran tarafında çekmiş oldukları reklam filmlerine ait görüntüleri, Türk sınırlarını güvensiz bölge göstermek için sürekli yayınlayan Oğan, aslında Türk ordusuna ve Mehmetçiğe iftira atıyor.

 

Türk ordusunun sınırlarını koruyamayan bir ordu olduğu imajı çizerek terör örgütlerine ve insan kaçakçılarına cesaret veren Sinan Oğan, yayınladığı videoların eski ve Türk sınırından uzak bölgede çekilmiş olduğu kanıtlanınca ise utanmadan işi espriye vuruyor.

Yeni Yorum