11 Aralık Pazartesi 2023

Murat Ongun’un değeri şehitlerden fazla... Doğum günü partisine katılan İmamoğlu, cenaze törenine katılmadı!

Murat Ongun’un değeri şehitlerden fazla... Doğum günü partisine katılan İmamoğlu, cenaze törenine katılmadı!

Önceki gün Kadıköy'de gerçekleştirilen yangın tatbikatında metrelerce uzunluktaki merdivenin kırılması sonucu iki itfaiye eri şehit oldu. Koronavirüs salgını dönemi doğum günü kutlamalarını kaçırmayan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun şehit itfaiye erleri için düzenlenen cenaze törenine katılmaması tepkilere neden oldu.

 

Kadıköy'de önceki gün yapılan yangın tatbikatında metrelerce uzunluktaki merdivenin kırılması sonucu 2 İtfaiye eri şehit oldu.

 

Şehit itfaiye erleri Mehmet Ali İnal ve Emircan Çolak Kadıköy İtfaiye İstasyonu'nda düzenlenen törenin ardından memleketlerinde son yolculuğuna uğurlandı.

 

DOĞUM GÜNÜNE GİTTİ, CENAZE TÖRENİNE GİTMEDİ

 

Geçtiğimiz haftalarda sosyal mesafeyi umursamadan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun'un doğum günü partisine katılan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun şehit itfaiye erleri için düzenlenen görene katılmaması tepkilere neden oldu.

 

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMIYLA GEÇİŞTİRDİ

 

Şehit erler için sosyal medya hesabından bir paylaşım yapmakla yetinen İmamoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

"Elim bir kazada yitirdiğimiz itfaiyecilerimizin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kadıköy'deki istasyonumuzda meydana gelen kazada şehit olan Emircan Çolak ve Mehmet Ali İnal'a Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve itfaiye teşkilatımıza başsağlığı ve sabır diliyorum. Aileleri ailemizdir."

Yeni Yorum