27 Ocak Cuma 2023

Peker’in yeni hedefi Mavi Vatan

Peker’in yeni hedefi Mavi Vatan

FETÖ ve PKK’nın desteğini arkasına alarak her fırsatta Türkiye Cumhuriyeti’ni karalayan organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker, bu kez de KKTC ve Mavi Vatan’ı hedef aldı.

FETÖ'nün papağanı Sedat Peker, Mavi Vatan için hayati önem taşıyan KKTC seçimlerini sabote ederek, Rum kesiminin ve Rum'cuların elini rahatlatacak operasyon peşinde.

 

Peker’in sözcüsü Erk Acarer, geçtiğimiz günlerde KKTC’de tutuklanan Halil Falyalı’nın, ‘siyasilere şantaj yapmak için’ kullandığı öne sürülen kasetlerin, Peker’in yakınlarının eline geçtiğine ilişkin iddiayı paylaşmış; KKTC Başbakanı Ersan Saner’in ‘videosunu’ izlediğini aktarmıştı. Videoyu dün gece Peker’e bağlı “Deli Çavuş” isimli bir hesap paylaştı.

 

Saner ise şu ifadeleri kullanmıştı: “Konu sadece ben değilim. Saldırıya uğrayan ben, ailem, partim ve siyaset kurumumuzdur. Teknolojik olanaklardan alabildiğince yararlanılarak kurgulanan bu video ile çok çirkin bir itibar suikastının hedefi oldum.”

 

FETÖ’nün maşası Peker, dün akşam ki Twitter paylaşımında “Kıbrıslı siyasiler; uyuşturucu baronlarıyla, yasadışı bahisçilerle birlik olup Türkiye’de bana karşı kurulan komploya destek verirsiniz he. Hepiniz yandınız. Arşiv bana geçti. Siz kaşındınız. Sizi de rezil edeceğim. Utanma duygusu olan, istifa edip gitsin.” diyerek Mavi Vatan için hayati önemdeki KKTC seçimlerini sabote etmek istediğini ve Rum kesimine hizmet ettiğini vurgulamıştı.

Yeni Yorum