28 Eylül Çarşamba 2022

Sedat Peker hakkındaki iddialar

Sedat Peker hakkındaki iddialar

ABD Başkanı Joe Biden’in “2023’de AK Parti hangi yolla olursa olsun iktidardan gidecek” mesajını alan muhalefetin de yıldızı haline gelen, FETÖ’den boşalan koltuğu doldurmaya çalışan organize suç örgütü Sedat Peker, ABD sömürgesi konumundaki Birleşik Arap Emirliklerinde CIA tarafından korunduğu, FETÖ tarafından desteklendiği biliniyor.

 

Basında firari organize suç örgütü elebaşı hakkında bir çok iddia bulunuyor.

 

Peker hakkındaki iddialar bazıları şöyle;

 

‘Caz Sedat’ namıyla tanınan organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker’in sağ kolu ve hapishanede koğuş arkadaşlığı yaptığı eşcinsel O.B’un 15 yaşında bir erkek çocukla basıldığı görüntüler ortaya yeraltı dünyasını sarsmıştı.

Rus basınında çıkan haberlere göre CIA tarafından eşcinsel ilişki kasetleri önüne konan Sedat Peker, CIA ajanları tarafından çekilen ve kurgusu yapılan videoları ile ABD Başkanı Joe Biden’in 2023 hedeflerine hizmet ettiği iddia edildi.

Sedat Peker’in erişime engellenen resmi web sitesinde, geçmişte FETÖ’ye ilişkin yaptığı çalışmalara yer verdiği ortaya çıktı.

Uyuşturucu kullandığı tüm Türkiye tarafından bilinen özellikle Kokain nedeniyle solunum yollarındaki ve beynindeki hasarın videolarda rahatlıkla fark edildiği Mafya başı Sedat Peker’in çarpık ilişkileri ve ahlaksızlıklarına FETÖ’cülerin de ortak olduğu bilinmektedir.

Yeni Yorum