24 Temmuz Çarşamba 2024

Sedat Peker’in psikolojisi iyice bozdu

Sedat Peker’in psikolojisi iyice bozdu

Türkiye Cumhuriyeti’ne türlü iftiralarda bulunan Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) firari olarak yaşayan organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker’in son attığı tweetler ile psikolojisinin iyice bozulduğunu ortaya çıktı. Peker, “Örnek alınacak bir insan değilim” dedi.

Hakkında yakalama kararı bulunan firari Erk Acarer’i eleştirdiği için Medya Ombudsmanı Faruk Bildirici’yi hedef alan organize suç örgütü elebaşı Peker çok geçmeden Bidirici’den, “Yaşadığım şartların üzerime yüklediği fazlaca gerginlikten dolayı gazeteci Sayın Faruk Bildirici’yi eleştirirken nezaket sınırını biraz aşmış olabilirim. Bu yüzden kendisinden özür dilerim. Erk Acarer’e haksızlık yapıldığına inandığım için böyle davrandım.” diyerek özür diledi.

 

“Örnek alınacak bir insan değilim”

 

Öte yandan, organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker’i “temiz toplum savaşcısı” olarak niteleyen Sözcü Gazetesi Uğur Dündar’a “Uğur Ağabey (Dündar) geçtiğimiz günlerde bir tweet paylaştı. Halkın beni artık suç örgütü olarak değil de temiz toplum savaşçısı olarak gördüğünü söyledi.Ben kendisine teşekkür edip temiz toplum savaşçısı olmadığım anlamına gelecek sözler söyledim. Ancak verdiğim bilgilerin 40 yaş altı arkadaşlarımızın gelecekte kuracakları yeni bir sistem için faydası olacağına inandığımı yazdım.Ben 40 yaş altı kardeşlerime tekrardan söylüyorum,temiz toplum savaşçısı değilim,örnek alınacak bir insan değilim.” dedi.

 

Peker’in “Temiz Toplum” hakkındaki yorumu

 

Organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker, Türkiye Cumhuriyeti’ne iftira attığı videolarda “Temiz Toplum” kavramıyla ilgili “İnsanın üzerine kurulan sistem hiç değişmez… solcular geldiğinde ‘temiz toplum, bağırsakları temizliyoruz’ dediklerinde arkaya bakın kesin bir film vardır.” demişti.

Yeni Yorum