17 Ağustos Çarşamba 2022

Talimatlar FETÖ’den! Sedef Kabaş’ın akıl hocası Tarık Toros çıktı…

Talimatlar FETÖ’den! Sedef Kabaş’ın akıl hocası Tarık Toros çıktı…

Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhurbaşkanlığı makamını ağır hakaretlerle hedef alan Sedef Kabaş, geçtiğimiz günlerde Üsküdar'daki bir otelden gözaltına alınmış, çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı. Otel lobisinde polisleri bir saat bekleten Kabaş'ın odasında evli olduğu öğrenilen Adanalı bir iş adamı ile birlikte olduğu öğrenilmişti. Kabaş'ın kirli ilişki ağı deşifre olmaya devam ediyor.

 

Tele 1 ekranlarında CHP’li vekillerin de olduğu programda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve Cumhurbaşkanlığı makamına ağır hakaretler eden Sedef Kabaş, evli bir işadamıyla birlikte olduğu otel odasından gözaltına alınmış ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.

KÜFÜR TALİMATI FETÖ’DEN Mİ?


Sedef Kabaş’ın FETÖ ile ilişkisini gözler önüne seren sosyal medya paylaşımları görenleri hayrete düşürdü. Atatürkçü ve laik çizgide olduğunu her fırsatta ifade eden Kabaş’ın Fetullahçı Terör Örgütü ile olan ilişkileri dikkatlerden kaçmadı.

 

Kabaş ile FETÖ’nün kalemşörleri arasındaki paslaşma ve dayanışma, 17/25 Aralık sonrasında daha da kuvvetlenmiş. Zaman Gazetesi’nin manşetlerinden inmeyen Sedef Kabaş’ın, skandal açıklamalarında talimatı FETÖ’den aldığı iddia edildi.

 

SAVCIYI HEDEF GÖSTERDİ

 

17/25 Aralık yargı darbesi girişimi sonrası Kabaş’ın yaptığı açıklama FETÖ’ye olan bağlığını ortaya koyuyordu. Paylaşımı sonrası gözaltına alınan ve serbest bırakılan Kabaş, dönemin İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu’nu hedef göstermişti.

FETÖ MİLİTANLARINDAN DESTEK MESAJI

 

Serbest bırakılır bırakılmaz soluğu FETÖ’nün TV kanallarında alan Sedef Kabaş, FETÖ’cüler tarafından yere göğe sığdırılamamıştı.

MİT TIR’LARI OPERASYONU VE CAN DÜNDAR’A SAHİP ÇIKTI


Türkiye’yi hedef alan FETÖ’nün en büyük tuzaklarından MİT TIR’ları olayına da sahip çıkan Kabaş, Can Dündar ve Erdem Gül’e de verdiği destekle biliniyor.

 

Kabaş’ın o dönem yaptığı paylaşımlar büyük tepki çekmişti.

 

TARIK TOROS İLE SÖYLEM BİRLİKTELİĞİ

 

FETÖ firarisi Tarık Toros ile Sedef Kabaş’ın tweetlerindeki ortak dil, bazı güncel meseleler hakkında paylaşım yapmadan önce aralarında konuştuklarını ortaya koyuyor. Toros’un Sedef Kabaş’ın akıl hocası olduğu daha önce de iddia edilmişti.

İkilinin söylem birliği yakın zamandaki güncel olaylarda da kendisini net biçimde gösteriyor. Enes Kara’nın intiharı haberlerinde Kabaş ile Toros’un açıklamaları neredeyse birbirinin aynısı…

CANLI YAYIN KONULARI BİLE AYNI

 

Kabaş ile Toros’un aynı tarihte farklı platformlarda yaptıkları canlı yayınlarda işledikleri konular da birbirinin neredeyse aynısı. Konuşacakları konuları, yayına alacakları konukları önceden belirleyen ikili, Millet İttifakı’na yeni katılacak partiler konusunda da FETÖ’cülerin istedikleri algıyı oluşturmak için yoğun çaba sarf ediyor.

 

Yeni Yorum