03 Şubat Cuma 2023

Terörist Volkan Bora'nın şehit ettiği Mücahit Şimşek'in babası: "Teröristin sözlüsü vekilim olamaz. HDP kapatılsın. Katilleri Meclis'te istemiyorum"

Terörist Volkan Bora'nın şehit ettiği Mücahit Şimşek'in babası: "Teröristin sözlüsü vekilim olamaz. HDP kapatılsın. Katilleri Meclis'te istemiyorum"

HDP'li Semra Güzel ve terörist sevgilisi ile ilgili haberler gündeme bomba gibi düştü. Skandal gelişmenin ardından Güzel’in sevgilisi PKK’lı Volkan Bora’nın şehit ettiği Mücahit Şimşek’in babası Adem Şimşek açıklamalarda bulundu. Baba Adem Şimşek, "HDP kapatılsın. Katilleri Meclis’te istemiyorum. Teröristin sözlüsü vekilim olamaz" dedi.

 

HDP'li Semra Güzel'in terörist sevgilisiyle terör kampındaki pozları büyük tepki çekti.

Gelişmelerin ardından Semra Güzel'in sözlüsü terörist Volkan Bora'nın 2016 yılında şehit ettiği Mücahit Şimşek'in babası açıklamalarda bulundu.

 

Sabah'ta yer alan habere göre baba Adem Şimşek, evladını şehit eden hainlerin öldürüldüğünde yüreğinin bir nebze olsun ferahladığını söyledi. Önceki gün evladının katilinin sözlüsünün milletin vekili sıfatıyla Meclis'te olduğunu öğrenen ve acısı kat be kat artan şehit babası duygularını şöyle anlattı:

 

"YÜCE DEVLETİM HEPSİNİN KÖKÜNÜ KAZISIN, TEK İSTEĞİM BUDUR"

 

"Evladımın katili, HDP'li vekilin sözlüsüymüş. Biz evlatlarımızın katillerini, evlatlarımızın katillerinin terörist sevgililerini Meclis çatısı altında istemiyoruz. Bunlar derhal Meclis'imizden uzaklaştırılsın. Çok şükür evladımın katili 2017'de cehenneme gitti. Ülkemde tek bir terörist kalmasın, yüce devletim hepsinin kökünü kazısın, tek isteğim budur.

 

Dilerim Allah'tan teröre destek veren, sırtını onlara dayayan, Kandil'de ve inlerinde boy boy fotoğrafları çıkan tüm HDP'li vekillerin vekilliği düşürülsün. Başta oğlum ve onun gibi binlerce vatan evladının şehit edilmesine vesile olan HDP kapatılsın. Evladımın katillerini yüce Meclis'te istemiyorum. Teröristin sözlüsü benim vekilim olamaz."

Yeni Yorum