16 Nisan Salı 2024

Türkan Şoray’dan AK Partili Bostancı’ya: İnce bir hareket

Türkan Şoray’dan AK Partili Bostancı’ya: İnce bir hareket

Yeşilçam’ın usta ismi Türkan Şoray, AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı’nın kendisiyle ilgili paylaştığı mesajı “İnce bir hareket olmuş” diyerek yorumladı.

 

AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Şoray'ın Türkiye’nin sorunlarına dair verdiği bir söyleşideki ifadelerine “Çamuriyetçi, Amerikancı, İsrailci, emperyalist işbirlikçisi, tantanacı medya sahnesinin son artisti” diyerek tepki göstermişti. AK Partili Bostancı da bunun üzerine “Türkan Şoray röportajını okudum. Ülkesine ve halkına derin sevgi ile bağlı bir büyük sanatçının ince duyarlılığını gördüm. Halkımız onu insanlığı ve muhteşem oyunculuğu ile gönlüne yerleştirdi” demişti.

 

Habertürk’ten Kübra Par da bugünkü köşesinde bu tartışmayı kaleme aldı ve Şoray’ın kendisine bir telefon açtığını söyledi.

 

Par’ın köşesinin ilgili kısmı şöyle:

 

Dün daha güzel bir sürpriz yaşadım, bu sefer arayan Türkan Hanım’ın kendisiydi... “Vermek istediğim mesajı çok doğru anlamış ve anlatmışsınız” diyerek teşekkür etti. Söz, Naci Bey’in mesajına da geldi. “İnce bir hareket olmuş. İşte insanlar birbirlerine hep böyle anlayışla baksalar her şey hallolacak” diyerek memnuniyetini belirtti.

 

 

 

Yeni Yorum