17 Temmuz Çarşamba 2024

Türkiye uyuşturucu ile mücadelede destan yazdıkça Sedat Peker ve çetesi çileden çıkıyor

Türkiye’nin uyuşturucu ile mücadelede kazandığı başarılar organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker’i rahatsız etmeye devam ediyor.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kabine toplantısından sonra “Amerika'nın Afganistan'ı işgali sonrası bu bölgede yirmi kat artan afyon ekimi ve uyuşturucu üretiminin Avrupa'ya naklinden en büyük lojistik kaynağı PKK terör örgütüdür.” İfadelerinin ardından FETÖ ve PKK’nın desteklediği, her fırsatta Türkiye Cumhuriyeti’ni karalayan organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker yine çileden çıktı.

 

Narkotik Daire Başkanlığı'nın koordinesinde Cumhuriyet tarihinin en büyük uyuşturucu operasyonlarına imza atıldığı bugünlerde, bu mücadelen rahatsız olan Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) firari olarak yaşayan organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker ve destekçileri, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni töhmet altında bırakan mesnetsiz iftiralar ile sosyal medyadan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne saldırmaya devam ediyor.

 

Öte yadan, Uyuşturucu ile mücadelede Türkiye Cumhuriyeti’nin ortaya koyduğu başarı avrupa ve dünya örnek gösteriliyor. Finans kaynakları kesilen PKK, FETÖ gibi terör örgütlerin ve maşalarının önümüzdeki günlerde daha fazla sıkıntılar yaşayacağı tahmin ediliyor.

 

Yeni Yorum