20 Haziran Perşembe 2024

Ümit Özdağ’ın trolünden Esenler’de ahlaksız provokasyon

Ümit Özdağ’ın trolünden Esenler’de ahlaksız provokasyon

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın sosyal medyadaki trolü, ‘’Kuvâ-yı Millîye Hareketi’’ adındaki Twitter hesabı, iğrenç bir provokasyona daha kalkıştı. Firari FETÖ’cüler tarafından yönetilen sosyal medya provokatörü, Esenler’de yaşanan ve Türk vatandaşının bir kızı taciz ettiği olayı, yabancıların üzerine yıkmaya çalıştı.

 

Türkiye’de iç savaş çıkartmak için sığınmacıları hedefine koyan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve ırkçı çetesi, her geçen gün farklı farklı olayları çarpıtarak, yalan ve iftiralarıyla algı yapmaya çalışıyor.

 

Geçtiğimiz günlerde ‘’Kerbela Matem Yürüyüşü’’ videosunu paylaşıp, Caferî vatandaşları hedef gösteren ‘’@kuvacilar’’ kullanıcı isimli ‘’Kuvâ-yı Millîye Hareketi’’ adlı firari FETÖ’cülerin yönettiği trol hesap, bu kez de Esenler’de meydana gelen bir taciz olayını, ‘’Yabancılar yaptı.’’ diyerek sosyal medyadan yalan ve algı dolu bir paylaşım yaptı.

Esenler’de bir Türk vatandaşı tarafından yapılan taciz olayının görüntülerini paylaşan FETÖ’cüler, ‘’Esenler Nine hatun Mahallesinde yabancı uyruklu kişiler dün akşam bir Kızı taciz etmişler. Özel harekat şahısları linç edilmekte kurtarmış.’’ ifadelerini kullandı.

 

Ancak olayın yabancılar tarafından değil, Türk vatandaşı tarafından yapıldığı öğrenildi.

Yeni Yorum