20 Mayıs Pazartesi 2024
2 hafta önce

Ankara'da sağanak, hayatı felç etti

Ankara'da hayat adeta durdu! Akşam saatlerinde başlayan şiddetli yağmur trafikte aksamalara yol açtı. Araçlar ilerlemekte güçlük çekerken, sokaklar gölete döndü.

3 ay önce

Antalya'da sağanak: Hayat durma noktasına geldi

Antalya'yı etkisi altına alan şiddetli yağışlar hayatı felç etti. Evler su altında kalırken araçlar da sulara kapıldı.

6 ay önce

Şile ve Zonguldak'ta eğitime bir gün ara: Okullar tatil edildi

İstanbul Şile ve Zonguldak'ta olumsuz hava şartları nedeniyle 20 Kasım Pazartesi günü tüm resmi-özel örgün ve yaygın eğitim kurumlarında eğitim öğretime bir gün süreyle ara verildi.

7 ay önce

İstanbul sele teslim! Sağanak aniden bastırdı, yollar yine göle döndü

İstanbul Büyükçekmece'de aniden bastıran sağanak yağış taşkınlara neden oldu. Yollar göle döndü, esnaf yağmur sularının dükkanlara girmemesi için seferber oldu.

8 ay önce

Kırklareli'nde sel felaketi: 2 can kaybı, 4 kişi aranıyor

AFAD tarafından yapılan açıklamada, Kırklareli'deki selde 6 kişi kurtarılırken 2 kişinin ise cansız bedenine ulaşıldığı belirtildi. Kayıp 4 kişi ise aranıyor.

8 ay önce

İstanbul'da barajlar alarm veriyor: Doluluk oranları yüzde 30’un altına indi

Marmara Bölgesi'nde bu yıl yağışların azalmasıyla birlikte İstanbul'a su sağlayan barajlardaki doluluk oranları yaklaşık 3 yıldan sonra yüzde 30'un altına düştü.

10 ay önce

Ordu'da sel ve heyelan felaketi

Ordu’da dün gece etkili olan sel ve heyelan sonrası kapanan Karadeniz Sahil Yolu havadan görüntülendi. Ekiplerin yoldaki çalışmaları sürüyor. Ordu'da dün akşam saatlerinde etkili olan sağanak sonrası Altınordu ilçesinde dereler taştı, sel meydana geldi.

1 yıl önce

Beklenen kar yağışı başladı! İstanbul Valisi'nden flaş uyarı: 17.00'den itibaren trafiğe çıkmayın!

İstanbul'da peş peşe gelen uyarıların ardından beklenen kar yağışı başladı.  Vali Ali Yerlikaya Twitter hesabından İstanbullulara yeni bir uyarıda bulundu.  "Bu akşam karla karışık yağmur ve kar yağışı beklenmektedir." diyen Vali Yerlikaya, "17.00'den itibaren zorunlu olmadıkça trafiğe çıkmayalım." uyarısı yaptı.  https://twitter.com/aliyerlikaya/status/1622196609281843200?s=46&t=qZCymXCBmhIaTJL03HAZcg

1 2 3
Server Error
500
Server Error