16 Haziran Pazar 2024

HDP'nin FETÖ ayağı... Ömer Faruk Gergerlioğlu'u FETÖ’den yeni yalanların emrini alırken!

HDP'nin FETÖ ayağı... Ömer Faruk Gergerlioğlu'u FETÖ’den yeni yalanların emrini alırken!

Uşak Emniyet Müdürlüğü'nde çıplak arama yapıldığını yalanlarını diline dolayan HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun FETÖ'nün önemli isimleriyle video konferans görüşmesi yaptığı ortaya çıktı. Konferansta Enes Kanter, Abdülhamit Bilici ve Arzu Yıldız gibi FETÖ'cülerin yer aldığı görüldü.

 

HDP Kocaeli Milletvekili ve İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun, 31 Ağustos'da Uşak'ta FETÖ operasyonunda gözaltına alınan kadınlara çıplak arama yapıldığı yalanını ortaya atmıştı.

 

Açıklamaları resmi makamlarca yalanlanan Gergerlioğlu, iddialarını sürdürmeye devam edince Uşak Emniyet Müdürü Mesut Gezer ve aralarında il emniyet müdür yardımcılarının da bulunduğu çok sayıda polis suç duyurusunda bulunmuştu.

 

FETÖ'CÜLERDEN AKIL ALDI

 

Yalanlarını yüzlerce sahte hesaptan yayan ve sosyal medyada kampanya yapan Gergerlioğlu'na bu aklı veren kişilerin kim olduğu ortaya çıktı.

 

FETÖ'nün önemli isimleriyle video konferans görüşmesi yaptığı ortaya çıkan Gergerlioğlu'nun o konuşmadaki görütüsü sosyal medyaya düştü.

 

Görüşmede, Enes Kanter, Abdülhamit Bilici ve Arzu Yıldız gibi FETÖ'cü isimlerin olduğu görüldü.

 

Kaynak: superhaber.tv

Yeni Yorum