22 Ocak Cumartesi 2022

HDP’nin ‘KHK yüzünden’ dediği Fatma Demirel intiharında iğrenç detaylar! PKK sempatizanı Mihemed Ronahi hem kadına hem de çocuğuna tecavüz etmiş…

HDP’nin ‘KHK yüzünden’ dediği Fatma Demirel intiharında iğrenç detaylar! PKK sempatizanı Mihemed Ronahi hem kadına hem de çocuğuna tecavüz etmiş…

HDP’li Ömer Faruk Geregerlioğlu tarafından “KHK intiharı” olarak duyurulup üstü kapatılmaya çalışılan Fatma Demirel’in intiharında şok eden ses kayıtları ortaya çıktı. İddiaya göre PKK sempatizanı yazar Mihemed Ronahi, hem Evin Güneş olarak tanınan Fatma Demirel’e hem de kızına tecavüz etmiş.

SES KAYITLARI ORTAYA ÇIKTI

 

Kısa bir süre evvel Diyarbakır’da hayatına son veren ve sosyal medyada Evin Güneş olarak tanınan Fatma Demirel’i intihara sürükleyen isim olduğu iddia edilen Mihemed Ronahi’nin tüm çirkef yüzünü meydana çıkaran ses kayıtları sosyal medyaya düştü.

 

İlgili ses kayıtlarında Fatma Demirel’e küfür, tehdit ve hakaretler savuran Mihemed Ronahi, Fatma Demirel tarafından clubhouse sesli sohbet ortamında ‘çocuk tacizcisi’ ve ‘kadın düşmanı’ olarak ifşa edilmiş.

 

İddiaya göre belli bir dönem beraber olan Mihemed Ronahi ile Fatma Demirel’in birliktelikleri Mihemed Ronahi’nin Fatma Demirel’in 15 yaşındaki kızına tecavüz etmesiyle son bulmuş ve süreç savcılığa taşınmış.

HDP, EVİN GÜNEŞ’E SAHİP ÇIKMAMIŞ

 

PKK Sempatizanı Mihemed Ronahi hakkında çocuğa tacizden dolayı savcılığa suç duyurunda bulunulduğu, Mihemed Ronahi’nin bu şikayetin geri çekilmesi için şikayetçi Fatma Demirel’i uzun süredir tehdit ve taciz ettiği öğrenildi.

 

Bununla da yetinmeyen Mihemed Ronahi bazı akrabalarını Fatma Demirel‘in üzerine salarak ‘Kafana sıkarız‘ diye tehdit ettirerek şikayetini geri çekmesi için zorlamış.

Bu süreci Fatma Demirel bir arkadaşına şu şekilde anlatmış:

Yeni Yorum