24 Temmuz Çarşamba 2024

İYİ Partili Ali Bucak’ın Yıldırım ve Oktay üzerinden yaptığı algıya tepki: ’Sabah akşam tiyatro çeken İP, başkalarının da aynı şeyi yaptığını sanıyor’

İYİ Partili Ali Bucak’ın Yıldırım ve Oktay üzerinden yaptığı algıya tepki: ’Sabah akşam tiyatro çeken İP, başkalarının da aynı şeyi yaptığını sanıyor’

İYİ Partili Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanı Ali Bucak, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile Binali Yıldırım’ın kaza yapan motosikletçilere yardım ettiği fotoğrafları Twitter’dan paylaşıp, ‘’Şahıslar aynı, bari başka ajanstan adama kaza yaptırsaydınız’’ diyerek, kendi çapında algı yapmaya çalıştı.

 

Grup toplantısına çıkardığı kişiler üzerinden tiyatro yapan, sözde ziyaretlerinde de 15 yaşındaki çocuklara, ‘’Traktörümüze mazot alamıyoruz. Çok zor durumdayız.’’ dedirten Akşener’in, ‘’Mükemmel’’ oyunculuk girişimlerini unutan İYİ Partili Gençlik Kolları Başkanı Ali Bucak, Fuat Oktay ve Binali Yıldırım’ın farkı tarihlerde ve farklı motorculara yardım ettiği görüntüler üzerinden algı yaptı. Bucak’a, ‘’Sabah akşam tiyatro çeken İP, başkalarının da aynı şeyi yaptığını sanıyor.’’ şeklinde yorumlar yapıldı.

 

BİNALİ YILDIRIM 2019’DA KAZA YAPAN MOTOSİKLETLİYE YARDIM ETMİŞTİ

 

Binali Yıldırım, Haziran 2019’da AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olduğu dönemde İstanbul’da trafik kazası geçiren motosikletliye yardım etmek için makam aracını durdurmuştu. Yaralanan motosiklet sürücüsünün yanına gelen Yıldırım ve ekibindeki doktor, kazazedeye ilk müdahaleyi olay yerinde yapmıştı.

FUAT OKTAY DA ÇANKAYA’DA KAZA KAPAN KURYE İLE İLGİLENDİ

 

Geçtiğimiz günlerde ise Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ankara Çankaya’da motosikletiyle kaza yapan kuryeyle ilgilendi. Oktay, bir toplantıya giderken konvoyunu durdurup makam aracından inerek, yaralı sürücüyle ilgilendi.

İYİ PARTİLİ ALİ BUCAK’TAN ALGI OPERASYONU

 

Genel Başkanı Meral Akşener’in tiyatrolarını ve imaj düzeltme çabalarını unutan İYİ Partili Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanı Ali Bucak ise biri İstanbul’da diğeri ise Ankara’da olan, farklı motosikletlere yardım eden Yıldırım ve Oktay’ın görüntülerini paylaşarak, ‘’Fuat Oktay ile Binali Yıldırım’ın yardım ettiği şahıslar sanırım aynı bari başka ajanstan adama kaza yaptırsaydınız.’’ dedi.

‘SABAH AKŞAM TİYATRO ÇEKEN İP, BAŞKALARININ DA AYNI ŞEYİ YAPTIĞINI SANIYOR’

 

Bucak’ın paylaşımına, ‘’Sabah akşam tiyatro çeken İP, başkalarının da aynı şeyi yaptığını sanıyor.’’, ‘’Ali bey adamlar aynı değil.’’, ‘’Abi adamlar aynı değil. Ortalama bir Türk tipi bu zaten.’’ şeklinde yorumlar ile tepki gösterildi.

Yeni Yorum