14 Temmuz Pazar 2024

İYİ Partili Aytun Çıray, 2018'deki Kocaeli mitinginin fotoğrafını bugün Denizli mitingi diye paylaştı!

İYİ Partili Aytun Çıray, 2018'deki Kocaeli mitinginin fotoğrafını bugün Denizli mitingi diye paylaştı!

İYİ Parti Genel Başkan Danışmanı ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in bugün Denizli'de yaptığı mitingle ilgili paylaşım yaparken skandal bir algı operasyonuna imza attı. Haziran 2018'de Kocaeli'de çekilen miting fotoğrafını Denizli mitingiymiş gibi paylaştı ve erken seçim imasında bulundu.

 

İYİ Parti'de rezaletin ardı arkası kesilmiyor. Lütfü Türkkan'ın şehit yakınına küfür etmesi gündemdeki yerini korurken, dün Durmuş Yılmaz ekonomiyi hedef alan asılsız iddialarla vatandaşı tedirgin etmeye çalıştı ve özür dilemek zorunda kaldı. Skandal sırasını bugün partinin önemli isimlerinden Aytun Çıray kaptı. 

 

2018 KOCAELİ MİTİNGİNİ BUGÜN DENİZLİ MİTİNGİYMİŞ GİBİ PAYLAŞTI

 

İYİ Parti İzmir Milletvekili ve Genel Başkan Danışmanı sıfatları taşıyan Aytun Çıray, Akşener'in bugün Denizli'de gerçekleştirdiği mitingle ilgili paylaşım yaparken 2018 Haziran'ında Kocaeli'de yapılan mitingte çekilmiş bir fotoğraf paylaştı ve "Siz meydanları artarak doldurun, Meral Akşener sandığı getirir. Teşekkürler Denizli." ifadelerini kullandı. Çıray'ın 2018 yılına ait fotoğraftaki kalabalığı bugün Denizli mitingiymiş gibi paylaşması siyasi sahtekarlık olarak yorumlandı. 

 

İşte Aytun Çıray'ın vatandaşın aklıyla dalga geçen o paylaşımı:

Yeni Yorum