29 Kasım Çarşamba 2023

Meral Akşener bu işe ne diyecek? İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem ile LGBT günlükleri

Meral Akşener bu işe ne diyecek? İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem ile LGBT günlükleri

Ülkücülüğün temsilcisi olduğunu iddia eden İYİ Parti'nin Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem'in YouTube kanalında paylaştığı videolar, İYİ Parti'yi sallayacak cinsten...

 

Ülkücülüğün siyasi temsilcisi olduğunu iddia eden İYİ Parti‘nin Hukuk ve Adalet Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem’in YouTube kanalından paylaştığı videolar Meral Akşener‘i ve İYİ Partili ülkücüleri çok kızdıracak cinsten…

ÜLKÜCÜLERİN LGBT SINAVI

 

Kendilerini ‘ülkücü’ olarak tanımlayan İYİ Partililerin Genel Başkan Yardımcıları Bahadır Erdem’in videosuna verecekleri tepki merak konusu oldu. Millet İttifakı ortakları olan CHP’li belediyelerin LGBT derneklerine olan destekleri geçtiğimiz yıllarda belediyelerin kurumsal sosyal medya hesaplarından açıkça ilan edilmişti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da paylaştığı videolar ile LGBT’ye destek mesajları yayınlamıştı.

 

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU UYARMIŞTI

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 110’uncu Dönem Kaymakam Adayları Uyum Kursu’nda yaptığı koşmada şu ifadeleri kullanmıştı:

 

“Türkiye’nin refahı, huzuru, güvenliği, başarısı ve asayişinde kurumların teknik kapasiteleri çok önemli bir noktaya geldi. Bunun devamı için sizlerin enerjisine, bilgisine, ortaya koyacağınız gayrete ihtiyacımız var. Tehlikenin büyüklüğünü, işin zorluğunu şuradan anlayın; teröre silah yardımı yaparlardı, bilirdik. Terör örgütlerine Para aktarırlardı, bilirdik. Uyuşturucu ticaretini desteklerlerdi, bilirdik. Bugün iş öyle bir noktaya geldi ki LGBT derneklerine devasa bütçeler aktarıyorlar, bunlara propaganda ve iletişim desteği veriyorlar. Karşımızdaki mücadelenin çetinliğini buradan anlayın. Dolayısıyla bu milletin geleceğini korumak için size, sizlerin ferasetine, bilgisine şiddetle ihtiyacımız var”

Yeni Yorum