28 Mayıs Salı 2024

Linç Korosuna Ertuğrul Özkök De Katıldı

Linç Korosuna Ertuğrul Özkök De Katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden Kültür Sanat Ödülü alan MFÖ grubuna sosyal medyadan büyük bir linç kampanyası başlatıldı. Bu kampanyaya Ertuğrul Özkök’ün de katılması okurlarını şaşırttı.

 

Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Ödülleri sahiplerini buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, müzik alanındaki ödülü  MFÖ grubuna verdi. 

 

Sosyal medyada linç kampanyası 

 

MFÖ Grubunun Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elinden bu anlamlı ödülü alması ve Mazhar Alanson'un yaptığı güzel konuşma geceye damgasını vurdu. Bu ödül töreni ile birlikte sosyal medya üzerinden MFÖ grubu üyelerini yönelik yoğun bir linç kampanyası başlatıldı. Erdoğan'ın elinden MFÖ'ye verilen bu ödülü hazmedemeyenler büyük bir kara propaganda başlatarak sanatçıları itibarsızlaştırmaya çalıştılar.

 

Linç korosuna Özkök de katıldı

 

Sosyal medya üzerinden başlatılan bu kara propagandaya Ertuğrul Özkök de dahil oldu.

 

 

"Bak Mazhar Kardeşim Hepimizi Çok İncittin" başlıklı bir yazı kaleme alan Özkök, Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Ödülleri töreninde anlamlı bir konuşma yapan Mazhar Alanson'un sözlerini çarpıtarak itibarsızlaştırmaya çalıştı. Geçmişte Ahmet Kaya'ya yapılan linci 'Vay Şerefsiz' sözleriyle manşetine taşıyan Hürriyet'in tekrar böyle bir hataya düşmesi okurlarını şaşırttı.

Yeni Yorum