09 Aralık Cuma 2022
4 gün önce

CHP’nin vizyon programı sunucusu Duygu Demirdağ, kimin sevgilisi çıktı?

6’lı Masanın 28 Kasım’daki “Güçlendirilmiş Parlamenter Sistemi” programının sunuculuğunu yapan Duygu Demirdağ dün de siyasi yorumları ve yaptığı CHP propagandası ile CHP Vizyon Toplantısı’na damgasını vurdu. Daha önce CNN Türk’te spikerlik yapan Demirbağ, öldürülen bir PKK’lı kadın terörist için ‘şehit oldu’ anonsu yapınca buradan kovulmuş, CHP’ye yakın kanallarda çalışmaya başlamıştı. CAN DÜNDAR’IN SEVGİLİSİ ÇIKTI FETÖ ile şaibeli ilişkileri deşifre olan ve Cumhuriyet Gazetesi’nin genel yayın yönetmeni olduğu dönemde gazeteyi örgütün propaganda enstrümanı haline getiren firari Can Dündar’ın eşi Dilek Dündar’ı aldattığı kadın CHP’nin anonsçusu Duygu Demirdağ çıktı. SIK SIK ALMANYA’DA BULUŞUYORLAR Super Haber TV’nin haberine göre Duygu Demirdağ’ın, Almanya’da firari bulunan Can Dündar ile görüşmek üzere sık sık Berlin’e gittiği ortaya çıktı. Can Dündar ve Duygu Demirdağ’ın yasak aşklarının geçmişinin 2012 yılına kadar dayandığı da iddialar arasında.

1 ay önce

Güldür Güldür’den Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil göndermeli skeç: “Yeni Atatürk kitabımdan sonra sendeyim Hayati”

Show TV'de yayınlanan eğlence programı Güldür Güldür Show’un son programında gazeteci Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil’e gönderme yapıldı. ‘YENİ ATATÜRK KİTABIMDAN SONRA SENDEYİM…’ Programdaki, kız isteme skecinde, dünürlerin siyaset sohbeti güldürdü.  Dünürlerden İzmirli olanın çocuğuna “Senin kirveliğini Uğur Dündar yaptı. Sen ne ara böyle apolitik oldun” demesi ardından da “Yılmaz Özdil’den söz aldım. Senin nikah şahitliğini yapacak. ‘Yeni Atatürk kitabımdan sonra sendeyim Hayati’ dedi” ifadelerini kullanması dikkat çekti. O anlar, sosyal medyada gündem oldu. https://twitter.com/bugunguncel/status/1586793594517655552?s=46&t=nAXt4APugHMsvqXk6GnVHA

2 ay önce

Tarkan'ın İzmir'deki konseri için meydandaki ağaçları söktüler!

https://twitter.com/dailyjournaltr/status/1568000059849216000?s=21&t=Tf2d22m6-SrIvjRxfgo1Ag İzmir'in 9 Eylül'de düşman işgalinden kurtuluşunun 100'üncü yılı kutlama programı kapsamında sanatçı Tarkan'ın konser vereceği Gündoğdu Meydanı'nda skandal bir olay yaşandığı iddia edildi.  TARKAN, İDDİALARA KARŞI SESSİZ İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Tunç Soyer'in, konserin düzenleneceği alandaki ağaçları kökünden söktürdüğü belirtildi.  Çevreci söylemleri nedeniyle, çeşitli bahanelerle iktidarı hedef alan Tarkan, ağaç katliamı iddialarına karşı sessizliğini koruyor.

3 ay önce

Ev hapsine mahkum edilen Gülşen, apar topar nüfusunu değiştirmiş

Şarkıcı Gülşen, Nisan ayındaki bir konserinde imam hatip mezunları ile ilgili söylediği sözler sonrası birçok kişinin tepkisiyle karşılaşmış, sonrasında hakkında soruşturma başlatılmış ve tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.  4 gün kadar cezaevinde kalan şarkıcı Gülşen, daha sonrasında tahliye edilmiş ve ev hapsi cezasına çarptırılmıştı. NÜFUSU İSTANBUL'DAN BODRUM'A ALINDI 29 Ağustos’ta tahliye olan Gülşen hakkında dikkat çeken bir detay ortaya çıktı. Talat Atilla’nın haberine göre; Gülşen'in ev hapsi cezası olduğu gün nüfusunun İstanbul'dan Bodrum'a alındığı ve bu yüzden de ev hapsini İstanbul'da değil, Bodrum'da geçirdiği öğrenildi. Talat Atilla’nın konuyla ilgili yaptığı paylaşım şöyle; “Şarkıcı Gülşen ev hapsi şartı ile tahliye olunca özel uçakla geldiği Bodrum'da ev hapsini geçiriyor. Çünkü… Ev hapsi cezası aldığı gün Gülşen'in nüfusu İstanbul’dan bodruma alındı.”

3 ay önce

Gülşen'den şikayetçi olanların sayısı 702 oldu

Şarkıcı Gülşen Çolakoğlu, İstanbul Ataşehir'de 30 Nisan'daki konserinde “İmam hatipte okumuş daha önce kendisi, sapıklığı oradan geliyor” şeklinde ifadeler kullanmıştı. Gülşen'in bu sözlerinin ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatılmıştı. Gözaltına alınan Gülşen ifadesi alınmak üzere İstanbul Adalet Sarayı'na getirilmişti. Tutuklanarak cezaevine gönderilen Gülşen ardından karara yapılan itiraz dilekçesinin kabul edilmesiyle birlikte ‘konutu terk etmeme’ şeklinde adli kontrol şartıyla tahliye edilmişti.
 Savcılıkça hazırlanan iddianamede, şüpheli Gülşen’in 'halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama' suçundan 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması talep edildi. 702 MÜŞTEKİ İDDİANAMEDE YER ALDI İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede, Gülşen Çolakoğlu 'şüpheli' sıfatıyla yer alırken aralarında çeşitli dernek ve vakıfların da bulunduğu 702 kişi müşteki sıfatıyla yer aldı. İddianamede, şüphelinin sarf etmiş olduğu sözlerin halkın, toplumun bir bütününü ifade ettiği ve bu halde toplumun içinde bulunduğu kin ve düşmanca duygular beslemeye sevk edilerek halkın sosyal sınıf bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik edildiği, ayrıca maruz bırakıldığı kaydedildi. Hazırlanan iddianamede, şüphelinin sözlerinin kışkırtıcı ve düşmanca tutum ile davranışlar sergilemeye yönelik ifadeler içerdiği, sarf edilen beyanların toplumun gelişmesine katkı sağlamaktan uzak salt halkı kin ve düşmanlığa sevk edici, ayrıştırıcı özelliklere sahip, bir kesiminin diğer kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa, ayrımcılığı gerektirecek nefrete yönlendirici nitelikte olduğu aktarıldı. Öte yandan, şüpheli Gülşen Çolakoğlu'nun hakim karşısına çıkacağı tarihin önümüzdeki günlerde belli olması bekleniyor.

3 ay önce

Mehmet Ali Erbil: Eşcinsellik sapkınlıktır

Uzun zamandır sağlık sorunlarıyla mücade eden ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, kötü günleri geride bıraktı. Erbil, birçok ünlü ismin desteklediği LGBT lobisi hakkındaki fikirlerini açıkça dile getirdi. Günaydın'dan Tuba Kalçık'a açıklamalarda bulunan Erbil, "Eşcinsellik benim için sapkınlıktır" diye konuştu. 'Gençlerimizi korumalıyız' Ünlü isimlerin bunu desteklemesinin yanlış olduğunu söyleyen Erbil, "Eşcinsellik benim için sapkınlıktır. Benim de 16 yaşında oğlum var. Böyle sapkınlardan gençlerimizi korumalıyız. Eşcinsellerin yaşamlarına saygı duyuyorum ama bunun bayraktarlığı yapılmamalı. 'Sanatçılarımız daha özenli olmalı' Sanki güzel bir şeymiş gibi göstermek yanlış. Bizim adetlerimizde böyle bir şey yok. Sanatçılarımız daha özenli olmalı" ifadelerini kullandı. Avrupa'nın çok ilerisindeyiz' Türkiye’nin sağlık sistemini övdüğü için daha önce linç edilen Mehmet Ali Erbil, “İstedikleri kadar linç etsinler. Hizmeti övüyorum ben. Türkiye AK Parti döneminde sağlık alanında rönesans yaşadı. Şehir hastanelerimiz çok güzel. Eskiden hastaneler hastaları kapıya koyardı, şimdi mağdur olmuyor kimse. Sağlık Bakanımız çok başarılı. Yıllarca devletime vergi ödedim, sağlığım bozulduğunda da devletim bana sahip çıkıyor. Avrupa'nın çok ilerisindeyiz" dedi. '20 yıldır gelinen nokta ortada' Türkiye'nin AK Parti yönetimindeki son 20 yılda rönesans yaşadığına belirten Erbil, "Sadece sağlık alanında da değil, ulaşım alanında da önemli hizmetler yapıldı. AK Parti yaptı diye bu yapılanları söylemeyecek miyim? Kim hizmet ederse bunu söylerim. Eskiden 8 saatte gittiğim İzmir'e şimdi 3.5 saatte gidiyorum. Bu yolları kimse yadsıyamaz. 20 yıldır gelinen nokta ortada. Ülkemizin boynu uluslararası alanda da artık eğilmiyor. Yunanistan başını kaldırmaya kalktı, Milli Savunma Bakanımız F 16 ile onlara güzel cevap verdi" ifadelerini kullandı.

3 ay önce

Sahnede memesini gösterirken aklına gelmeyen çocuğunu ileri sürdü! Teşhirci Gülşen’den olay açıklama

Giydiği kıyafetler ve sergilediği davranışlarla magazin gündeminde yer alan şarkıcı Gülşen, yeni bir skandala imza attı. Nisan ayında verdiği bir konserde İmam Hatipliler hakkında söylediği skandal ifadelerin görüntüleri ortaya çıkınca gelen tepkiler üzerine gözaltına alındı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca TCK’nin 216. maddesi kapsamında “halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” suçundan resen soruşturma başlatılması ve kolluk görevlilerince mevcutlu bir şekilde edilmesi talimatı üzerine polis ekiplerince gözaltına alınan Gülşen, savcılığa sevk edildi. “ÇOCUĞUM VAR TUTUKSUZ YARGILAYIN” Savcılıkta ifade verdikten sonra tutuklama talebi ile mahkemeye sevk edilen Gülşen’in, ifadesinde “Çocuğumun bana ihtiyacı var” dediği öğrenildi. “Bana ihtiyacı olan bir çocuğum var. Ben suç işlemedim. Bana ihtiyaç olan her an gelebilirim. Tutuksuz yargılanmak istiyorum” diyen Gülşen, tutuklanarak Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.

3 ay önce

Mustafa Sandal’ın göçmen karşıtlığının sebebi eski eşi mi?

Göç Haberleri adlı site, eski popçu Mustafa Sandal’ın göçmen karşıtlığının sebebinin kendisini aldatan eşi Emina olduğunu iddia etti. https://twitter.com/bugunguncel/status/1561395031935963137?s=21&t=vUvGgHkRcIWpGgpg5XN_kg

1 2 3 4 5 6 7