02 Mart Cumartesi 2024
2 ay önce

Atilla Taş tutuklandı

Atilla Taş barda karıştığı olay sonrası polise mukavemet gösterince tutuklandı.

2 ay önce

MASAK çemberi daralttı! Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra hakkında soruşturma...

Daha önce MASAK'ın hakkında 'kara para' incelemesi başlattığı sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci hakkında İstanbul Başsavcılığı'nın soruşturma başlatıldığı duyurdu.

4 ay önce

Dilan Polat ve Engin Polat’ın paralarının kaymağını Ali Koç ve Ekrem İmamoğlu yiyor, günah keçisi Süleyman Soylu gösteriliyor

Türkiye’nin aylardır kara para iddialarıyla gündeme gelen Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin skandallarıyla meşgul edilmesinin arkasındaki neden belli oldu. Fondaş medya tarafından gizlenilmeye çalışılan Polat çiftiyle Ali Koç ve Ekrem İmamoğlu’nun ilişkisinin günah keçisi İçişleri eski Bakanı Süleyman Soylu’nun ilan edilmeye çalışılıyor…

4 ay önce

Fazıl Say’ın İsviçre’deki 4 konseri iptal edildi

İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarını eleştiren dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say’ın, Zürih, Bern, Cenevre ve Luzern’deki konserleri İsviçre Migros tarafından iptal edildi.

4 ay önce

Zeynep Bastık ve İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses'ten milli yas kararına tepki: 'Ivır zıvır yazıyorlar'

İsrail ile Hamas arasında başlayan çatışmaların ardından İsrail'in abluka altındaki Gazze'de yaptığı katliamlar kan dondurdu. İsrail'in Gazze'de bir hastaneye yönelik bombalı saldırı düzenlemesinin ardından Türkiye'de 3 günlük milli yas ilan edildi. Milli yas nedeniyle 20 Ekim'deki konseri iptal edilen ünlü şarkıcı Zeynep Bastık bu karara tepki gösterdi. İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses ise milli yas kararına verdiği tepkinin ardından yapılan eleştirilere yanıt verdi.

4 ay önce

'İsrail'in yanındayım' şeklindeki paylaşımı beğenince tepkiler çığ gibi büyüdü! Burcu Esmersoy'dan açıklama geldi: Suçu bakın kime attı

İsrail ile Hamas arasında başlayan çatışmanın ardından 13 gündür Filistinlilere yönelik katliamlarına devam eden İsrail, kadın, çocuk, gazeteci demeden yüzlerce kişiyi hava saldırıları ile öldürdü. Ünlü sunucu Burcu Esmersoy'un beğendiği bir paylaşım ise toplumun sinir uçlarına dokundu. Esmersoy'un İsrailli oyuncu Gal Gadot Varsona'nın Davut Yıldızlı ve "İsrail'in yanındayım" ifadelerinin yer aldığı paylaşımını beğenmesi tepki çekerken Esmersoy'dan açıklama geldi.

4 ay önce

Ekrem İmamoğlu reklam, Ali Koç sponsorluk anlaşması yapmıştı! Dilan Polat soruşturmasında 3 kuşak suç zincirinde! Savcılık harekete geçti

Kara para aklama olayıyla gündemden düşmeyen Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında savcılık suç örgütü kurmaktan dava açtı. Çiftin ailesinden 13 kişinin mal varlığına el koyuldu ve yurt dışına çıkış yasağı verildi.

4 ay önce

Ekrem İmamoğlu reklam, Ali Koç sponsorluk anlaşması yapmıştı! MASAK, Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ı incelemeye aldı! Şirketleri naylon çıktı..

Son günlerde adından sıkça söz ettiren v lüks yaşantısıyla gözler önünde olan Dilan Polat'ın mal varlığı ve para kaynağı inceleme altına alındı. MASAK hazırladığı raporda, vergi matrahını azaltmak amacıyla sahte belge kullanmış olabilecekleri değerlendirmesinde bulundu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10