27 Mart Pazartesi 2023
2 hafta önce

Deniz Akkaya’dan Haluk Levent için yeni iddia: ‘Para teklif etti’

Kamuoyunu bir süredir meşgul eden şarkıcı Haluk Levent hakkındaki iddialara bir yenisi daha eklendi. Eski manken Deniz Akkaya daha önce de çeşitli belgelerle iddialar paylaşmıştı. Akkaya, Haluk Levent’in dolandırdığı kişilerin mesajlarını paylaşmış ve gündeme bomba gibi düşmüştü. DENİZ AKKAYA’YA İTİBARSIZLAŞTIRMA İşte bu konuyla ilgili dikkat çekici yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Deniz Akkaya, Haluk Levent’in çeşitli hesaplar üzerinden kendisi hakkında itibarsızlaştırma çalışması yaptırdığını söyledi. Bu hesapların FETÖ iltisaklı olduğu iddiası da var. HALUK LEVENT’TEN ÇİRKİN TEKLİF Akkaya bununla yetinmedi ve Haluk Levent’in mağdur ettiği kişilere çirkin bir teklifte bulunduğunu da söyledi. Akkaya, “Bu açıklamaları yapma nedenim ben sustukça hakkımda yalan haberlerin çıkması” diyerek bomba iddialar paylaştı. HAKKIMDA HERHANGİ BİR DAVA YOK Kendisiyle ilgili herhangi bir mahkeme ve dava açılmadığı halde hakkında dava açıldığı gibi bir algı oluşturulduğunu söyleyen Deniz Akkaya, bu tip haberlerin bit gibi türeyen hesaplar tarafından dolaşıma sokulduğunu aktardı. Akkaya, üstelik Haluk Levent’in kendisine ulaşan ve mağduriyetlerini dile getiren bazı kişilere para teklif ettiğini de belirtti. Akkaya, Whatsapp üzerinden resmi olmayan bir ihtarname ile mağdurların tehdit edildiğini de ekledi. ‘YALANLAYIN PARANIZI VEREYİM’ Akkaya, mağdurlardan Can adındaki kişinin 17 senedir alamadığı paranın bir kısmını TV’de haber programına çıkmadan hemen önce susturulmak için aldığını dile getirdi. Üstelik bu kişinin diğer mağdurlara da Haluk Levent’in “Deniz Akkaya’yı itibarsızlaştırın ve tweetlerinin altında söylediklerini yalanlayın paranızı geri vereyim” teklifini ilettiğini söyledi. Akkaya ayrıca kendisine de Cenk Eren gibi isimler üzerinden “Haluk Levent’in üzerine gitmemesi için” bu tarz tekliflerin yapıldığını ama kabul etmediğini söyledi. https://twitter.com/dddenizakkaya/status/1634557818375221251?s=46&t=kgYu0XH04hCo9hDKdwyLsQ ‘UTANMIYOR MUSUN HALUK LEVENT?’ Haluk Levent’e tekrar seslenen Akkaya, “Beni mahkemeye ver ki her şeyi anlatayım. Utanmıyor musun Haluk Levent? Davaya vermeni heyecanla bekliyorum” ifadelerini kullandı.

1 ay önce

Deniz Akkaya, Haluk Levent’in dolandırıcılık dosyasını açtı: “Sezgin Baran Korkmaz ile el ele bir insana para teslim eden insanlar cahildir!”

Ünlü manken ve sunucu Deniz Akkaya, son dönemde yaptığı yardımlar ile gündeme gelen AHBAP Derneği’nin kurucusu Haluk Levent ile ilgili zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin ardından birçok dernek bölgeye giderek vatandaşlara destek oluyor. Bu dernekler arasında Haluk Levent’in kurucusu olduğu AHBAP da yer alıyor. Ünlü manken ve sunucu Deniz Akkaya son açıklamasında Haluk Levent’e adeta ateş püskürdü. ‘AZ KALDI HAZIRLAN’ Deniz Akkaya paylaşımında, “Dünden beri kaç defa özür diledin acaba? Duruşsuzluk böyle bir şey… Saklayacak şeyi olmayan adam elif gibi dik durur. İki ay öncesinde dolandırdığın insanlar yayına çıkmak için bekliyor. Az kaldı hazırlan.” dedi. SEZGİN BARAN KORKMAZ İLE EL ELE Akkaya paylaşımlarına “Sezgin Baran Korkmaz ile el ele bir insana para teslim eden insanlar cahildir! Bu bir özel uçak fotoğrafı değil, bu geçmiş davaları değil. Bu fotoğrafın açıklaması yoktur.” sözleri ile devam etti.

2 ay önce

Ekrem İmamoğlu Hollywood yıldızlarına özendi! Kaldırıma adını yazdırdı…

İcraatlarından çok magazinel yönüyle gündeme tutunan, 2022 yılında yapılan neredeyse bütün anketlerde en başarısız büyükşehir belediye başkanı olarak öne çıkan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, hollywood yıldızlarına özendi. CHP’li İmamoğlu, İBB'nin Avcılar'da yenileme çalışması yaptığı caddenin kaldırım taşlarından birine ismini yazdırdı. https://twitter.com/bugunguncel/status/1609896301369466882?s=46&t=RBIcv5FCb9V7TxOIUJEn6g DALGA KONUSU OLDU İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in desteğine rağmen CHP içinden sıyrılıp Cumhurbaşkanı adayı olamayan ve ciddi bir itibar kaybına uğrayan İmamoğlu’nun bu PR çalışması da dalga konusu oldu. ŞÖHRETLER YOLU NEDİR? Hollywood Bulvarı (Hollywood Walk of Fame) (Türkçe: Hollywood Şöhret Yolu), Hollywood, Los Angeles, Kaliforniya, ABD'de bulunan; Hollywood Bulvarı ve Vine Street arasında uzanan, ünlü kişilerin ve dizilerin yıldızlarının bulunduğu bir yürüyüş yoludur. Bu kaldırımda 2.400'den fazla yıldızın ismi bulunmaktadır.

3 ay önce

Demet Akalın’dan fırsatçı esnafa sitem: “Ayıp ya, kimse salak değil”

Şarkıcı Demet Akalın, sık sık sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Yeni isyan salata ücretine Akalın, çok geçmeden yeni bir magazin gündemine daha imza attı. 50 yaşındaki şarkıcı, bu sefer de restoranlardaki artan fiyatlara isyan etti. 2 salata 2 gazoza 926 lira verdi Gittiği mekanda 2 salata ve 2 içecek için 926 TL ödeyen şarkıcı, 10 milyon takipçili Instagram hesabından bu duruma tepki gösterdi. “Kimse salak değil” Akalın, “Esnafçıyız, dükkancıyız da. Bir tavuklu bir somonlu salata 2 içeceğe 926 lira aldılar. Ayıp ya, kimse salak değil. Somona ayrı para yazmak ne?” dedi. Akalın'ın bu paylaşımı da kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

3 ay önce

LGBT dayanışması: Tunç Soyer, Gülşen için kesenin ağzını açtı

Sahnede bir arkadaşıyla arasında geçen diyalogdan dolayı geçtiğimiz aylarda tutuklanan Gülşen’in cezası, sonrasında ev hapsine dönmüş ve ardından bu karar da kalkmıştı. Bir süre sahnelere çıkmama kararı alan ünlü şarkıcı, 4 ayın ardından, geçtiğimiz gün bir şirketin yılbaşı kutlamaları için sahne alarak herkesi çok sevindirdi. Gülşen ilk sahnesinde yaptığı espri ile gündem oldu. Gülşen konser sırasında hayranlarına dönüp ‘Aranızda emniyetten kimse var mı? Ona göre dikkatli konuşayım’ dedi. Gülşen’in bu esprisi ise kendisini dinlemeye gelen herkesi güldürürken sosyal medyada da gündem oldu. Gülşen’in sahnelere dönmesinin ardından yılbaşında nerede sahne alacağı merak ediliyordu ki beklenen haber sonunda İzmir’den geldi. Ünlü şarkıcı Gülşen, 31 Aralık’ta İzmir Gündoğdu Meydanı’nda vereceği konser için İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile el sıkıştı. GÜLŞEN’E ASTRONOMİK ÜCRET İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in arkadaşı olan Tarkan’a 9 Eylül İzmir’in kurtuluş gününde verdirdiği konser için ödediği para büyük tartışmalara neden oldu. Soyer, önce Tarkan’ın para almayacağını söyledi, ardından ise, alacağını ancak bunu bağışlayacağını söyledi. En son ise konser ücretinin sponsorlar tarafından ödendiğini söylemeye başladı. Ardından Tarkan’a sponsorlar tarafından 3 milyon 540 bin lira ödendiği açıklandı. Soyer, bu yılbaşı gecesi ise ünlü şarkıcı Gülşen’e konser verdirecek. Gülşen’e de 5 milyon lira ödeme yapılacağı belirtiliyor.

3 ay önce

CHP’nin vizyon programı sunucusu Duygu Demirdağ, kimin sevgilisi çıktı?

6’lı Masanın 28 Kasım’daki “Güçlendirilmiş Parlamenter Sistemi” programının sunuculuğunu yapan Duygu Demirdağ dün de siyasi yorumları ve yaptığı CHP propagandası ile CHP Vizyon Toplantısı’na damgasını vurdu. Daha önce CNN Türk’te spikerlik yapan Demirbağ, öldürülen bir PKK’lı kadın terörist için ‘şehit oldu’ anonsu yapınca buradan kovulmuş, CHP’ye yakın kanallarda çalışmaya başlamıştı. CAN DÜNDAR’IN SEVGİLİSİ ÇIKTI FETÖ ile şaibeli ilişkileri deşifre olan ve Cumhuriyet Gazetesi’nin genel yayın yönetmeni olduğu dönemde gazeteyi örgütün propaganda enstrümanı haline getiren firari Can Dündar’ın eşi Dilek Dündar’ı aldattığı kadın CHP’nin anonsçusu Duygu Demirdağ çıktı. SIK SIK ALMANYA’DA BULUŞUYORLAR Super Haber TV’nin haberine göre Duygu Demirdağ’ın, Almanya’da firari bulunan Can Dündar ile görüşmek üzere sık sık Berlin’e gittiği ortaya çıktı. Can Dündar ve Duygu Demirdağ’ın yasak aşklarının geçmişinin 2012 yılına kadar dayandığı da iddialar arasında.

4 ay önce

Güldür Güldür’den Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil göndermeli skeç: “Yeni Atatürk kitabımdan sonra sendeyim Hayati”

Show TV'de yayınlanan eğlence programı Güldür Güldür Show’un son programında gazeteci Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil’e gönderme yapıldı. ‘YENİ ATATÜRK KİTABIMDAN SONRA SENDEYİM…’ Programdaki, kız isteme skecinde, dünürlerin siyaset sohbeti güldürdü.  Dünürlerden İzmirli olanın çocuğuna “Senin kirveliğini Uğur Dündar yaptı. Sen ne ara böyle apolitik oldun” demesi ardından da “Yılmaz Özdil’den söz aldım. Senin nikah şahitliğini yapacak. ‘Yeni Atatürk kitabımdan sonra sendeyim Hayati’ dedi” ifadelerini kullanması dikkat çekti. O anlar, sosyal medyada gündem oldu. https://twitter.com/bugunguncel/status/1586793594517655552?s=46&t=nAXt4APugHMsvqXk6GnVHA

6 ay önce

Tarkan'ın İzmir'deki konseri için meydandaki ağaçları söktüler!

https://twitter.com/dailyjournaltr/status/1568000059849216000?s=21&t=Tf2d22m6-SrIvjRxfgo1Ag İzmir'in 9 Eylül'de düşman işgalinden kurtuluşunun 100'üncü yılı kutlama programı kapsamında sanatçı Tarkan'ın konser vereceği Gündoğdu Meydanı'nda skandal bir olay yaşandığı iddia edildi.  TARKAN, İDDİALARA KARŞI SESSİZ İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Tunç Soyer'in, konserin düzenleneceği alandaki ağaçları kökünden söktürdüğü belirtildi.  Çevreci söylemleri nedeniyle, çeşitli bahanelerle iktidarı hedef alan Tarkan, ağaç katliamı iddialarına karşı sessizliğini koruyor.

1 2 3 4 5 6 7 8