05 Temmuz Salı 2022

Devlet Bahçeli'den teşkilatlara talimat: Cumhur İttifakı'nın tezleri halka iyi anlatılmalı

Devlet Bahçeli'den teşkilatlara talimat: Cumhur İttifakı'nın tezleri halka iyi anlatılmalı

MHP Genel Başkanı Devlet Başkanı, partililerden 2023'te yapılacak seçimlere hazırlık çerçevesinde saha çalışmalarına ağırlık verilmesini, muhalefetin söylemlerine karşı Cumhur İttifakı'nın tezlerinin halka iyi anlatılmasını istedi.

 

MHP'nin, Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Merkez Disiplin Kurulu (MDK) üyeleri ve milletvekillerinin katılımıyla 2023 seçimlerine yönelik geçen yıldan bu yana sürdürülen hazırlıklar kapsamında Ankara'da Kızılcahamam Patalya Otel'de düzenlediği toplantı başladı.

 

BAHÇELİ'DEN SAHA TALİMATI

 

Edinilen bilgiye göre, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu ve Milletvekilleri Ortak Toplantısı"nın basına kapalı yapılan ilk oturumunda katılımcılara hitap etti.

 

"CUMHUR İTTİFAKI'NIN TEZLERİ İYİ ANLATILMALI"

 

Ülke gündemini değerlendiren Bahçeli, parti yöneticileri, milletvekilleri ve teşkilatın gelecek yıl yapılacak genel seçim ve cumhurbaşkanlığı seçimine hazırlıklı olmasını istedi. Bu çerçevede saha çalışmalarına ağırlık verilmesi talimatını da veren Bahçeli, özellikle muhalefetin söylemlerine karşı halka Cumhur İttifakı'nın tezlerinin iyi anlatılması gerektiğine vurgu yaptı.

Yeni Yorum