24 Nisan Çarşamba 2024
6 gün önce

Süleyman Soylu'dan Fatih Altaylı'ya tepki

Eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, gazeteci Fatih Altaylı'nın verdiği kulis bilgisini yalanladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Soylu, "Siyasette bu tip dönemlerde ihtilaf fitneyi arttırır ve ihtilafı arttırmak asalet yoksunluğudur" dedi.

2 hafta önce

Hatay'da CHP'nin 'seçim yenilensin' başvurusu reddedildi

YSK, CHP'nin Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı için oyların yeniden sayılması ve seçimin yenilenmesine yönelik taleplerini reddetti.

2 hafta önce

Bayram süresince hangi lider, nerede olacak?

Bayram tatilinin başlamasıyla birlikte siyasi liderler hem ailelerine vakit ayıracak hem de çeşitli bayram programlarına iştirak edecekler. İşte genel başkanların bayram süresince bulunacakları yerler...

2 hafta önce

Hatay'da Mehmet Öntürk mazbatasını aldı

Hatay'da 31 Mart Yerel Seçimlerinde sandıktan zaferle çıkan Cumhur İttifakı adayı Mehmet Öntürk, mazbatasını alarak göreve başladı.

3 hafta önce

11 aydır aynı yalanlar…

CHP’li Gökhan Günaydın, Sözde gazeteciler İsmail Arı ve İbrahim Haskoloğlu, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Cumhur İttifakı belediye başkan adaylarının kazanması için en çok çalışan isimlerden biri olan AK Parti İstanbul Mv. Süleyman Soylu’yu hedef aldılar.

3 hafta önce

31 Mart yerel seçimlerinin dünyadaki yansımaları: Muhalefet şaşkına çevirdi

Dünya çapındaki medya kuruluşları, başta İstanbul ve Ankara olmak üzere Türkiye'de oluşan tabloyu okurlarıyla paylaştı.

3 hafta önce

Süleyman Soylu'dan yerel seçim mesajı! 'Bir oy namustur

Seçim günü sandıklarda görev alacak Cumhur İttifakı destekçilerine seslenen Süleyman Soylu, oy sayımı sırasında yapılan psikolojik baskılara rağmen sandıklar teslim edilmeden ayrılmamalarını söyledi.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 53 54
Server Error
500
Server Error