23 Eylül Cumartesi 2023
3 saat önce

Nevşin Mengü'den muhalefete sert eleştiri: Kısır mısır yemişler...

Yerel seçim öncesi kozlarını paylaşan muhalefet liderleri arasında gerilim devam ediyor. Gazeteci Nevşin Mengü, seçim hezimeti nedeniyle 6'lı masayı, "Birbirinizin arkasından söylemediğiniz kalmadı. Bu ülkenin seçmeni eşek mi" sözleriyle eleştirdi.

2 hafta önce

Muhalefette yerel seçim hesapları başladı! Ankara pazarlığı...

Genel seçimlerde istediğini bulamayan muhalefet, yerel seçimler için yeniden ittifak pazarlıklarına başladı. Son olarak kendi adaylarını çıkaracağını duyuran İyi Parti, ittifak şartı olarak Ankara'nın kendilerine verilmesi gerektiğini belirtti.

3 hafta önce

Birbirlerinin altını oymuşlar! Seçim öncesi Ahmet Davutoğlu'nun Meral Akşener'e yaptığı teklif ortaya çıktı

Seçimlerde uğradıkları bozgun sonrası darmadağın olan 6'lı koalisyonda yaşanan entrikalar deşifre olmaya devam ediyor. Son olarak Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu'nun seçim öncesi İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'e sağ bir ittifak ve Cumhurbaşkanı adaylığı teklif ettiği ortaya çıktı.

4 hafta önce

Nevşin Mengü'den dağılan Millet İttifakı'na ilk yorum: Ruhuna El Fatiha

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, herkesin merakla beklediği programda konuştu. Partisinin yerel seçimlere yalnız gireceğini açıklayan Akşener, "Kendi kadrolarımızla milletimizin karşısına çıkacağız" dedi. Meral Akşener'in yerel seçimlere kendi kadroları ve adaylarıyla gireceğini açıkladığı konuşmayı YouTube kanalından yayınlayan gazeteci Nevşin Mengü, yayınına "Millet İttifakı'nın ruhuna El Fatiha" başlığı attı.

1 ay önce

Ezici üstünlük anketlere yansıdı! Zirve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın

CHP'de seçim mağlubiyeti sonrası koltuk kavgası sürerken 26 ilde yapılan bir anketin sonucu gündeme oturdu. Değişim hareketini başlatan Ekrem İmamoğlu ve seçim öncesi bir kısım kimselerin adayı Mansur Yavaş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan fark yedi. Ankette en çok oy alan isim ise her zamanki gibi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oldu.

1 ay önce

AK Parti'de 3 aşamalı yerel seçim planı! MHP ile seçim ittifakı yapılacak mı?

Yerel seçim tarihi yaklaşırken AK Parti'de 3 temel çalışmanın yapılacağı öğrenildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, meclis kapandıktan sonra da kurmaylarına "sahayı boş bırakmayın" talimatı verdi. Bu kapsamda 1 Ağustos itibariyle saha çalışmaları daha da yoğunlaştırılacak. Peki AK Parti ve MHP yerel seçimlerde de seçim ittifakı yapacak mı? İşte detaylar...

1 ay önce

Soylu haklı çıktı! CHP fonladığı gazetecilerin maaşlarını kesti…

CHP’nin fonladığı gazetecilerin sözleşmesini tek taraflı feshetmesi sonrası dönemin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun sözleri yeniden gündem oldu. 14 Mayıs seçimlerinden önce Soylu, katıldığı tv programında CHP’nin bir takım televizyon kanallarını ve gazetecileri fonladığını iddia etmişti.

2 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Abdullah Gül, Hayati Yazıcı'nın annesinin cenazesinde bir araya geldi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı'nın annesi Fatma Yazıcı'nın cenazesinde bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Abdullah Gül önce selamlaştı, sonra birlikte saf tuttu. Erdoğan ve Gül daha sonra ise tabutu birlikte omuzladı.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 50 51
Server Error
500
Server Error