20 Mayıs Pazartesi 2024

Devlet virüsle uğraşıyor CHP darbe derdinde!

Devlet virüsle uğraşıyor CHP darbe derdinde!

CHP'li Özgür Özel'in ardından Canan Kaftancıoğlu da darbe imasında bulundu. Özel ve Kaftancıoğlu'nun skandal açıklamalarına tepkiler çığ gibi büyüyor.

 

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in ardından bir darbe iması da kendi yapan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu adeta nefret kustu.

Canan Kaftancıoğlu, "iktidarın ülkeyi hiç iyi bir yere götürmediğini" iddia ederek şunları söyledi:

"Bu da önümüzdeki süreçte bir erken seçimle veya başka bir şekilde.. Bu ülkenin gerçekten halkın gözü açıldı” ifadelerini kullandı. Kaftancıoğlu, “İktidar değişikliği değil bir sistem değişikliğine gidişatı görüyorum ve böyle olacaktır."

 

ÖZGÜR ÖZEL DE DARBE İMALI SÖZLER SÖYLEMİŞTİ!

 

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel de, darbe imalı açıklamalarda bulunmuştu:

 

"Saray rejiminin, saray düzeninin sonu geliyor. O son bu Atatürk'ün kemiklerini sızlatacak bütün bu atamaları.. Bütün bu liyakatsizliklerin de sonunu getirecek. Herkes şunu bilsin bütün devlet memurları. Görevini devlet memuru gibi yapan devlet memurları… Hangi ülkeye hizmet ettiğini bilen çok değerli bürokratlar hiç korkmasınlar. Türkiye Cumhuriyeti devleti gelir, saat gibi işlemeye başlar. O saatin en kıymetli çarkları siz olursunuz. Eğer koltuğunuza liyakatle oturdunuz, devletinize sadakatle çalışıyorsanız."

Yeni Yorum