14 Temmuz Pazar 2024

Organize suç örgütü elebaşı Peker’den Akşener ve Yavaş’a destek

Organize suç örgütü elebaşı Peker’den Akşener ve Yavaş’a destek

FETÖ ve PKK’nın desteğiyle her fırsatta Türkiye Cumhuriyeti’ni karalayan BEA’da firari olarak yaşayan organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker, Meral Akşener ile Mansur Yavaş'a destek verdi!

 

Son olarak muhalif siyasetçileri Twitter hesabı üzerinden takibe almasıyla gündeme gelen Sedat Peker bugün yine ilginç mesajlar verdi.

 

Peker, şahsi Twitter hesabından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve CHP'li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın "Dünya Kız Çocukları Günü"nü münasebetiyle yayınladıkları mesajları RT etti.

 

Sedat Peker'in bu tutumu, 2023 yılında yapılması beklenen Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adaylıkları gündemde olan iki siyasetçiye destek olarak yorumlandı.

Diğer yandan, Peker'in paylaştığı mesajlarda Meral Akşener, "Torunum Ayda ve tüm kız çocuklarının hayallerini gerçekleştirebildiği, özgürce düşünüp cesurca konuşabildiği bir Türkiye mümkün. Yeter ki vazgeçmeyelim. "Dünya Kız Çocukları Günü" kutlu olsun.", Yavaş ise, "Aydınlık yarınlara, kız çocuklarımız yaşamın her alanına eşit ve adil bir şekilde ulaştıkları zaman kavuşacağız. "Dünya Kız Çocukları Günü" kutlu olsun" ifadelerini kullandı.

Yeni Yorum