01 Nisan Cumartesi 2023

Devlet düşmanları! Sosyal medyanın etkileşim bağımlıları, yine FETÖ ve PKK’nın değirmenine su taşıdı

Devlet düşmanları! Sosyal medyanın etkileşim bağımlıları, yine FETÖ ve PKK’nın değirmenine su taşıdı

Taksim İstiklal Caddesi'nde hain terör örgütü PKK tarafından düzenlenen ve 6 vatandaşımızın şehit olduğu terör saldırısı sonrası tüm Türkiye terörü lanetlerken, FETÖ ve PKK uzantılı 'sosyal medyanın etkileşim bağımlıları' Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni hedef aldı. FETÖ ve PKK üyesi teröristler kadar ahlaksız ifadelerle Türkiye Cumhuriyeti'ne saldıran 'etkileşim bağımlıları'nın PKK'yı eleştirmeden önce devleti suçlamaları büyük tepki topladı.

 

Türkiye’yi hedef alan her saldırıda olduğu gibi dünkü Taksim İstiklal Caddesi terör saldırısında da Türkiye’deki hainler tavrını terör örgütlerinden yana koydu.

 

İstiklal Caddesi’nde 6 vatandaşımızın hayatını kaybettiği terör saldırısı sonrası PKK’yı lanetlemek yerine Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne kinlerini kusan sosyal medya etkileşim bağımlıları, FETÖ ve PKK’lı teröristlerin paylaşımlarını aratmayan skandal paylaşımlar yaptılar.

 

“PKK DEĞİL DEVLET SUÇLU”

 

Geçtiğimiz yıl bir şehit yakınına küfreden İYİ Partili Lütfü Türkkan ve ABD’de PKK’nın sözde kongresine katılan ırkçı çetenin elebaşı Ümit Özdağ başta olmak üzere, sosyal medyada etkileşim almak için skandal tweetler paylaşan sosyal medya etkileşim bağımlıları, terör örgütü PKK’yı lanetlemek yerine devleti hedef aldı.Yeni Yorum