29 Kasım Çarşamba 2023
21 saat önce

Süper kupa finalinin Suudi Arabistan’da oynanılacak olması herkesin tepkisini çekmişti, tüm planı Ali Koç yapmış!

Süper Kupa finalinin fikir babasının Ali Koç olduğu iddia edildi... Suudi Arabistan'da oynanacak olması büyük infial yaratan Süper Kupa finaliyle ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Fatih Altaylı'nın haberine göre bu fikir, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan çıkmış.

5 gün önce

Futbol dünyasını sarsan dolandırıcılık olayı: Fatih Terim'in savcılıktaki ifadesi ortaya çıktı

Fatih Terim’in savcılıktaki ifadesinde "Bu fonla alakalı Seçil Erzan’a hiç para vermedim. Bahsedilen fon ile yakından uzaktan ilgim yok.” dediği öğrenildi. Olayı duymasıyla birlikte bankadaki parasını eşi Fulya Terim’in hesabına aktardığını da söyleyen Terim, bu paranın 3 milyon dolar eksik gönderildiğini aktardı.

1 hafta önce

Galatasaray PFDK'nin Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a verdiği cezayı az buldu

Galatasaray Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulunun (PFDK) Ali Koç'a verdiği 45 günlük hak mahrumiyeti cezasını az bularak tepki gösterdi.

1 hafta önce

PFDK, Ali Koç'a verilen cezayı açıkladı

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a verilen cezayı açıkladı.

3 hafta önce

Tuzlaspor'dan Ali Koç hakkında çok sert açıklama: "Fırıldak Ali"

Tuzlaspor, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç hakkında çok sert bir açıklamada bulundu. Lamina Diack transferiyle ilgili Ali Koç'a sorular yönelten açıklamada, 'Fırıldak Ali' ifadelerine yer verildi.

3 hafta önce

Fenerbahçe’nin kadın voleybol takımı Dilan Polat ile olan sponsorluk anlaşmasını sonlandırdı, İBB’den ses yok!

Ali Koç yönetimindeki Fenerbahçe'nin kadın ve erkek voleybol takımları, kara para aklamakla suçlanan Polat çiftiyle sponsorluklarını sonlandırdı. Ekrem İmamoğlu’nun yönetimindeki İBB’den ise ses yok.

1 ay önce

Bu kadarına da pes! Ekrem İmamoğlu’ndan sonra Ali Koç’un da Dilan Polat-Engin Polat ile olan reklam anlaşmalarını iptal etmediği ortaya çıktı

https://twitter.com/genelgundem/status/1708366398068785180?s=46&t=kgYu0XH04hCo9hDKdwyLsQ Kara para iddialarıyla gündeme gelen ve haklarında soruşturma başlatılan Dilan Polat-Engin Polat çifti ile reklam anlaşmaları olan Ali Koç yönetimindeki Fenerbahçe’nin Polat ailesiyle olan anlaşmanın iptal edildiği basına servis edilmişti. Bugün oynana Fenerbahçe-Atakaş Hatayspor maçında, haklarında soruşturma açıldığı için mal varlıkları dondurulan Dilan Polat - Engin Polat reklamları sunuldu. SOSYAL MEDYADAN TEPKİLER VE REFERANS HABERLER EKREM İMAMOĞLU’DA AYNI YALANI KONUŞTU CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun da Dilan Polat-Engin Polat çifti ile yaptığı reklam anlaşmasını iptal etmediği ortaya çıkmıştı. https://twitter.com/genelgundem/status/1710549457656316232?s=46&t=kgYu0XH04hCo9hDKdwyLsQ

1 ay önce

Kara para iddiası var! Avukat Feyza Altun'dan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a Dilan Polat tepkisi

Avukat Feyza Altun, Fenerbahçe voleybol takımına sponsor olan Dilan Polat ile ilgili dikkat çeken bir tepki geldi.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 16
Server Error
500
Server Error