19 Nisan Cuma 2024

Antalya’da deprem! Vali Ersin Yazıcı: Evlerinin önüne çıkmak isterlerse müsaade ediyoruz

Antalya’da deprem! Vali Ersin Yazıcı: Evlerinin önüne çıkmak isterlerse müsaade ediyoruz

Antalya ve çevresinde hissedilen bir deprem meydana geldi. AFAD, saat 15.44'te Antalya'nın Gazipaşa ilçesi açıklarında 5,2 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı. Deprem Antalya, Muğla, Mersin, Isparta ve Adana başta olmak üzere birçok çevre ilde hissedildi. Antalya Valisi Ersin Yazıcı depremle ilgili yaptığı son dakika açıklamasında olumsuz bir ihbar olmadığını belirtti. Yazıcı, 'Evlerinin önüne çıkmak isterlerse müsaade ediyoruz. Sokağa çıkma yasağımız var tabi. 112'ye telefonlar geldi, buradan da duyurmak isterim.' ifadelerini kullandı.

 

Antalya'da şiddetli bir deprem yaşandı. Son dakika gelen bilgilere göre, AFAD saat 15.44'te Antalya'nın Gazipaşa ilçesi açıklarında 5,2 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı.

AFAD'dan "Antalya'nın Gazipaşa ilçesi açıklarında meydana gelen deprem sonrası an itibarıyla olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır." açıklaması yapıldı.

 

VALİ YAZICI'DAN İLK AÇIKLAMA

 

Depremle ilgili bize ulaşan olumsuz bir ihbar yok. Evlerinin önüne çıkmak isterlerse müsaade ediyoruz. Sokağa çıkma yasağımız var tabi. 112'ye telefonlar geldi, buradan da duyurmak isterim.

 

BİRÇOK İLDE HİSSEDİLDİ

 

Deprem Antalya, Muğla, Mersin, Isparta ve Adana başta olmak üzere birçok çevre ilde hissedildi. 

 

Yeni Yorum