10 Aralık Pazar 2023
13 saat önce

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in Almanya temasları

Alman Sosyal Demokrat Parti'nin (SPD) olağan genel kongresine katılmak amacıyla Almanya'nın başkenti Berlin'i ziyaret eden Özgür Özel, temasları kapsamında Almanya Başbakanı Olaf Scholz ile görüştü.

14 saat önce

İzmirlilerin yüzde 64'ü CHP’li Tunç Soyer’e 'oy vermem' diyor

İzmirlilerin yüzde 64'ü CHP’li Tunç Soyer’e 'oy vermem' diyor

22 saat önce

Ekrem İmamoğlu üstüne alınmıyor ama burası İstanbul!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, büyükşehirlerdeki ulaşım sorununa dikkat çeken İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, İstanbul'u kastetmediğini söyledi. İmamoğlu, 'Hiç üstüme alınmadım' dese de dün T4 ve T5 hatlarındaki teknik arıza nedeniyle istasyonlarda uzun süre tramvay bekleyen İstanbullular çileden çıktı.

22 saat önce

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Özgür Özel'e Ekrem İmamoğlu'ndan kurtulma tavsiyesi: Güven kongresi yap

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, selefi Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti. Görüşmede Kılıçdaroğlu'nun, İmamoğlu vesayetinden kurtulması için Özel'e CHP tüzüğünde yer alan 'güven kongresi' yapmasını tavsiye ettiği öğrenildi.

22 saat önce

Uğur Dündar: İzmir belediyecilik açısından çok şanssız bir şehir

Gazeteci Uğur Dündar katıldığı programda İzmir'in belediyecilik açısından şanssız bir şehir olduğunu söyleyerek, şehrin kentsel dönüşümünün uzun yıllar boyunca bitirilemeyeceği kadar ağır bir tabloyla karşı karşıya olduğunu belirtti.

1 gün önce

Özgür Özel'den küçük partilere ittifak mesajı: Görüşmeye hazırım

DEVA, Gelecek ve Saadet Partisi ile belirli bölgelerde ittifak yapabileceklerini söyleyen CHP Genel Başkanı Özgür Özel, teşkilatların da olumlu görüş bildirmesi durumunda görüşmeye hazır olduğunu söyledi.

1 gün önce

Özgür Özel, Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu çalışma ofisinde ziyaret etti. Özel'in yerel seçimler öncesi Kılıçdaroğlu'nun fikirlerine başvuracağı öğrenildi.

2 gün önce

Kimse başvuru yapmadı! CHP, 4 ilçede aday adayı çıkaramadı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli İl Başkanlığı tarafından açıklanan 2024 yılı yerel seçimleri aday adayı listesinde 4 ilçeye aday adaylığı başvurusu yapılmadığı belirtildi.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 582 583
Server Error
500
Server Error