28 Mayıs Pazar 2023
13 saat önce

Kemal Kılıçdaroğlu’nun ortağı Ümit Özdağ’ın Taksim’de Afgan erkekler dans ediyor yalanı

Kemal Kılıçdaroğlu’nun ortağı ırkçı provokatör Ümit Özdağ’ın Taksim’de Afgan erkekler dans ediyor iddiasının yalan olduğu ortaya çıktı.

19 saat önce

PKK paçavrasından Kemal Kılıçdaroğlu'na bir 28 Mayıs desteği daha

Terör örgütü PKK'nın Avrupa'da yayın yapan paçavrası Yeni Özgür Politika, 7'li koalisyonun cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na desteğini bir kez daha manşetten ilan etti.

23 saat önce

Kemal Kılıçdaroğlu'nun yardımcısı Muharrem Erkek’in ''Parlamenter sistem'' itirafı: Geçiş mümkün değil

7'li koalisyonun cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yardımcısı Muharrem Erkek, katıldığı canlı yayında ikinci turda da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kazanması durumunda ne yapacakları sorusuna kaçamak cevap verdi. Öte yandan CHP'li Erkek, Meclis çoğunluğunu alamadıkları için muhalefetin en büyük seçim vaadi olan 'parlamenter sisteme geçişin' mümkün olmadığını söyledi.

1 gün önce

Silikon Vadisi'ndeki FETÖ'cüler Kemal Kılıçdaroğlu'na desteğe hazır!

FETÖ, 7'li Masa'nın adayı Kılıçdaroğlu'nu destekliyor. Örgütün 'Fuat Avni'si olarak bilinen Said Sefa, 14 Mayıs gecesi üst düzey CHP'lilerle görüştüğünü anlattı. Firari FETÖ'cü Hakan Şükür de veri güvenliği için Silikon Vadisi'nde yazılımcı olarak çalışan yakınlarının 7'li koalisyonun üst düzey yetkililerine destek teklifinde bulunduğunu söyledi. Bilişim uzmanı birçok FETÖ'cünün Silikon Vadisi'nde iş yaptığı biliniyor.

1 gün önce

Kemal Kılıçdaroğlu’dan Erdoğan’a oy verenlere tepki: Ahlaklı olmalı erdemli olmalı herkes

6'lı masanın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı canlı yayında Recep Tayyip Erdoğan'a oy veren seçmenlere ağır hakaretler savurdu.

1 gün önce

CHP'de parti içi muhalefet harekete geçti: 24 milletvekili Muharrem İnce için kazan kaldırıyor

Yedili Masa'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun FETÖ ve PKK güdümündeki seçim stratejisi, CHP içerisindeki Atatürkçüleri de rahatsız etti. 14 Mayıs seçimlerinde FETÖ iltisaklıların CHP sıralarından vekil yapılması, KHK'larla kamu görevlerinden ihraç edilen FETÖ'cülere verilen sözler ve terör tutsakları için yapılan 'özgürlük' çağrıları sonrası rahatsızlık duyan CHP'li 24 milletvekilinin geçtiğimiz hafta Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’ye yakın bazı kişilerle bir görüşme gerçekleştirdiği belirtildi. Kemal Kılıçdaroğlu’na karşı kazan kaldırması beklenen CHP'li Atatürkçülerin yayınlayacakları deklarasyonla İnce’ye “partiye geri dön” çağrısı yapması bekleniyor. İnce'nin bugün Twitter hesabından yaptığı, "Vazgeçtik mi? Asla" paylaşımının da bu çağrıya hazırlık olduğu ifade ediliyor.

1 gün önce

Muharrem İnce'den, destek isteyen CHP heyetine: İçimden gelmiyor

İsmail Küçükkaya, Muharrem İnce ile görüşen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın, Muharrem İnce'nin kendilerine 'Kemal Kılıçdaroğlu'nu desteklemek içimden gelmiyor' dediğini aktardı.

1 gün önce

Oğuzhan Uğur itiraf etti: Sorulardan CHP ekibi haberdardı

6 Şubat'ta yaşanan asrın felaketinde 'Baraj patladı' yalanıyla gündeme gelen Babala TV sunucusu Oğuzhan Uğur, geçtiğimiz günlerde Kılıçdaroğlu'nu programda konuk etti. Uğur'un programa ait bir videoyu paylaşıp ardından silip düzenledikten sonra yeniden paylaşması ise dikkatlerden kaçmadı. Bu olayın Uğur'un programının Kılıçdaroğlu'nun danışmanlarının isteğiyle sansüre uğradığı ortaya çıktı. Uğur konu hakkında, 'Furkan Bölükbaşı'nın videosunu yayınlayacağımı söz verdim. Davutoğlu da istememişti bunda da Kılıçdaroğlu'nun ekibi itiraz etti.' dedi.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 414 415
Server Error
500
Server Error