20 Mayıs Pazartesi 2024
7 saat önce

Maaşlarını eksik alan Bayraklı Belediyesi çalışanları protestolarını sürdürüyor

İzmir'de, maaşları eksik yatırıldığı gerekçesiyle eylem başlatan Bayraklı Belediyesi çalışanları protestolarını sürdürüyor.

8 saat önce

Levent Gültekin’den Ekrem İmamoğlu’na Roma tepkisi: Babanın parasıyla mı?

Siyaset yorumcusu Levent Gültekin onlarca gazeteciyle Roma’ya giden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu’nu topa tuttu: “Babanın parasıyla mı götürüyorsun?” Gültekin’e göre mesele ‘yandaş yaratmak.’

11 saat önce

Mansur Yavaş yönetiminde AK Parti hazımsızlığı! Milli sporcunun sözleşmesi tek taraflı feshedildi

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Spor Kulübü, Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonu milli sporcu Sude Nur Çakır'ın (17) sözleşmesini tek taraflı feshetti. Slovakya'da düzenlenen Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonası'nda şampiyon olan Çakır, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan ile görüşerek, tebrikleri kabul ettikten sonra, sözleşmesi ABB tarafından hiç bir açıklama yapılmadan feshedildi.

1 gün önce

Şişli Belediyesi'nden 'ayrıcalıklı' mağduriyet: 2 bin 300 işçi aylardır yan haklarını alamıyor

Şişli Belediyesi 2 binden fazla işçisinin yan haklarını yılın başından bu yana eksik ödüyor.

2 gün önce

CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun gazetecilerle Roma çıkartması!

Gecelik oda fiyatı 100 bin TL, toplam harcama maliyeti 10 milyon ile 15 milyon TL arası! Sosyal medya Ekrem İmamoğlu'nun 73 kişiyle yaptığı Roma seyahatini konuşuyor. Hem Ekrem İmamoğlu, hem de kamudaki şatafatın temsili olarak görülen ıstakoz ve Bahadır Yenişehirlioğlu'nun Rolex olayında objektif çıkışlarıyla bilinen gazetecilerin sessiz kalmasına tepki var.

2 gün önce

Tasarrufu Roma'da yaktılar

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yurt dışı gezileri kapsamında Roma'ya gitti. Beraberinde 45 basın mensubunu da götüren İmamoğlu, toplam 73 kişiden oluşan kafilesiyle birlikte şehrin lüks otellerinden birinde konakladı. Kafilenin konaklama maliyeti 15 ila 20 milyon lira arası hesaplandı.

2 gün önce

İstanbul'da Özgür Özel'siz zirve!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, partinin önemli isimleriyle İstanbul'da buluşacak. Bu kapsamda Genel Merkez'e davetiye gitmezken, İmamoğlu'nun bu organizasyonu son günlerde çıkış yapan Genel Başkan Özgür Özel'e karşı yaptığı ifade ediliyor.

3 gün önce

İGDAŞ'ın halka arzı raftan indirildi

Borç yükü altında ezilen İBB, CHP'nin son 14 yılda defalarca karşı çıktığı İGDAŞ'ın halka arzını raftan indirdi. Sırada İSPARK, Hamidiye ve Halk Ekmek var. İBB Mali Hizmetler Daire Başkanı Neslihan Vural, İGDAŞ için 10 milyar dolar değerleme öngördüklerini açıkladı. Vural, İSPARK, Hamidiye Su ve Halk Ekmek'in de, ‘satış için potansiyel varlıklar' arasında olduğunu söyledi.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 666 667
Server Error
500
Server Error