01 Ekim Pazar 2023
1 hafta önce

AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe: “İstanbul'u hizmet belediyeciliği ile kavuşturmanın adımlarını atıyoruz”

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve milletvekilleri, Sancaktepe'de vatandaşlarla bir araya geldi. Kabaktepe, "İstanbul'u hizmet belediyeciliği ile kavuşturmanın adımlarını atıyoruz" dedi.

1 hafta önce

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ: Önümüzdeki kongrede yerel seçim startını vereceğiz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, “Kongre süreciyle beraber inşallah yerel seçim startını da vermiş olacağız. Ana mottomuz bu kongrede Türkiye Yüzyılı için hep yeni, hep ileri” dedi.

1 hafta önce

Tuzla Belediye Başkanı Yazıcı'dan Ekrem İmamoğlu'na sert cevap: Kendine yenilmiştir ne yapsa yeridir

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na dava açmıştı. Anadolu Adliyesi 16. Asliye Ceza Mahkemesi, davanın yeni duruşmasının tarihini 15 Aralık olarak ilan etti. Bu gelişme sonrasında İmamoğlu, Yazıcı'yı hedef alan söylemlerde bulundu. İmamoğlu'na tepki gösteren Yazıcı, 'Şimdi jestine, mimiğine, yenildiği kibrine ve kifayetsiz muhterisliğine bakarak tek cümlelik cevabımı vermek istiyorum. CHP'nin eskimiş siyasetçisidir, kendine yenilmiştir ne yapsa yeridir.' ifadelerini kullandı.

1 hafta önce

AK Parti İstanbul, 2024 seçim şarkısını paylaştı: Yeniden İstanbul

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, 2024 yerel seçim kampanyasının ilk seçim şarkısını paylaştı. 'Yeniden İstanbul' adı verilen şarkı AK Parti İstanbul İl Başkanlığı sosyal medya hesaplarından yayınlandı.

2 hafta önce

AK Parti İstanbul Milletvekili Ayaydın: İBB’yi alarak, halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz

AK Parti İstanbul Milletvekili Derya Ayaydın, Beyoğlu'nda esnaf ziyaretinde bulundu. İstanbul'un birçok ilçesinde ziyaretlerde bulunduklarını söyleyen Ayaydın, esnafın sorunlarını dinledi. Yaklaşan yerel seçimlerine ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Ayaydın, '2024 yerel seçimlerinde öncelikle İstanbul'u, daha sonra bizde olmayan diğer belediyeleri bünyemize katarak halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz' dedi.

2 hafta önce

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: 15 Temmuz darbe girişimine verilen cevap ülkemizdeki bütün darbelere verilmiş net bir cevap olmuşturk

- (Kılıçdaroğlu'nun sosyal medya hesabından 12 Eylül açıklamalarıyla ilgili) O günden beri kanun içerisinde, hukuk içerisinde alınan tedbirlere Kemal Kılıçdaroğlu ve ekibi bir sivil darbe diyerek, aslında darbecilerin kullandığı bir literatürü kullanıp sürekli olarak 15 Temmuz'daki darbe girişimine bir mazaret üretmeye çalıştıklarının farkında değiller ya da farkındalar ama maalesef bu çirkin yolu takip etmeye devam ediyorlar. - (Rusya-Ukrayna tahıl krizine dair) Cumhurbaşkanımız girişimlerini sürdürmeye devam ediyor. Biz Karadeniz'in herhangi bir şekilde çatışma ortamında olmasını istemiyoruz. İki ülkeyi de dışlamadan bu sürecin yürütülmesi gerektiğini düşünüyoruz.

2 hafta önce

AK Parti Ankara İl Başkanı Özcan rüşvet skandalını ortaya çıkardı: ABB Meclisi'nde gündeme oturdu

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan tarafından ortaya çıkarılan ve gündeme bomba gibi düşen Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) iştiraki olan Halk Ekmek Fabrikası’nda yaşanan rüşvet olayı ABB Meclisi’ne taşındı.

2 hafta önce

Mamak Belediye Başkanı Köse: Mansur Yavaş 58 kilometre metro yapacağına söz vermişti 1 kilometre bile yapamadı

CHP'li Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş'ın göreve geldiği 2019 yılından bu yana bir kilometre bile metro hattı yapmadığı ortaya çıktı. Konuyla ilgili konuşan Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, " Yavaş seçim vaadi olarak 58 kilometre metro yapacağına söz vermişti. Biz Meclis'te de onayladık ancak ortaya hala daha bir şey yok" dedi.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 62 63
Server Error
500
Server Error