20 Mayıs Pazartesi 2024
2 gün önce

AK Parti'de değişimin yol haritası belli oldu

AK Parti'de geleneksel istişare kampı ile değişim süreci başlayacak. AK Parti büyük kongresinde ise köklü bir değişimle partiye yeni bir soluk getirilmesi planlanıyor.

4 gün önce

Muhalefete geçen belediyede engelli çalışana zulüm!

AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Baykan, Konya'da seçim sonrası muhalefet partileri tarafından yönetilmeye başlayan belediyelerde çalışanlara mobbing uygulandığı ve haksız işten çıkarmalar yaptığını ifade ederek engelli bir vatandaşa yapılan zulmü deşifre etti.

1 hafta önce

AK Parti ve MHP’ye kumpas girişimi: 'Cumhur İttifakı’nı parçalamak istiyorlar'

SuperHaber YouTube Koordinatörü Barış Özkan ve SuperHaber programcısı Ceyhun Bozkurt, ‘Haberin Olsun’un yeni bölümünde, Cumhur İttifakı’na kumpas planını, Ankara Emniyet Müdürlüğü merkezli kumpasın arkasındaki ’Nurcu-Okuyucu’ yapının ayrıntılarını masaya yatırdı.

1 hafta önce

AK Partili vekili ilaçla öldürmeye kalkan FETÖ'cü doktor tedavi kayıtlarını silmiş!

AK Parti Milletvekili İsmail Ok'u yanlış tedaviyle kasten entübe eden Prof. Dr. Ali Akçay hakkında dava açıldı. Daha önce FETÖ'den ceza alan Akçay kamu görevlisini öldürmeye teşebbüsten yargılanacak. Yanlış ilaç yazdığını kabul eden Akçay, eczane sistemi ile hemşireyi suçladı. Akçay'ın Ok'a ait tedavi kayıtlarını da sistemden sildiği belirlendi.

1 hafta önce

AK Parti’li siyasilere kumpas! Açığa alınan polis müdürleri, ses kayıtları

Ayhan Bora Kaplan organize suç örgütünün "gizli tanığı" firari Serdar Sertçelik'in firari Erk Acarer’in YouTube programındaki iddialarının ardından üç polis müdürü görevden alındı. Geriye ise Sertçelik’in gizli tanıklığı sırasında söyledikleri kaldı.

1 hafta önce

AK Parti Kadın Kolları, 81 ilde İsrail'i protesto etti

AK Parti Kadın Kolları üyeleri, 81 ilde İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarına tepki gösterdi.

1 hafta önce

AK Parti'li Gökçek'ten, bazı CHP'li belediyelerdeki atamalara eleştiri: Bir rezalete imza atmış durumdalar

CHP'li Belediyelerin eşe dosta yönelik atamaları tepki çekmeye devam ediyor. AK Parti Ankara Milletvekili Osman Gökçek, 'Akraba kayırmacılığıyla gündeme gelen CHP, bir rezalete imza atmış durumda. Yıllar boyunca 'mülakat' diye bağıranların bugün Türkiye'ye aile şirketi ortaklığı sistemini getirmek istediğini net olarak görmekteyiz.' dedi.

1 hafta önce

AK Parti Gençlik Kolları, 60'tan fazla üniversitede Filistin'e destek eylemleri yaptı

AK Parti Gençlik Kolları Üniversiteler Teşkilatı (ÜNİAK), Amerika Birleşik Devletleri (ABD) ve Avrupa'nın çeşitli üniversitelerinde Filistin için yapılan protestolara destek vermek amacıyla 60'tan fazla üniversitede eylem yaptı.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 93 94
Server Error
500
Server Error