29 Şubat Perşembe 2024
4 saat önce

Mansur Yavaş Ankara'yı parsel parsel satıyor!

CHP ve İYİ Parti arasındaki yerel seçim yarışı Ankara'da ipleri koparma noktasına getirdi. Daha önce Ankara'daki parsel satışlarını paylaşan İYİ Parti Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Cengiz Topel Yıldırım bu kez de belgelerdeki ayrıntıya dikkat çekti.

1 gün önce

Cengiz Topel Yıldırım: Mansur Yavaş Ankara'yı parsel parsel satıyor

CHP ve İyi Parti arasında savaş sürerken, Cengiz Topel Yıldırım'dan Mansur Yavaş hakkında dikkat çeken açıklamalar geldi. Yıldırım, Yavaş'ın seçimler öncesi taşınmaz satışlarını iki kat artırdığını duyurdu.

3 gün önce

İYİ Parti'de bir üst düzey istifa daha…

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Cem Karakeçili istifa ettiğini açıkladı.

5 gün önce

Uşak İYİ Parti’de toplu istifa

İYİ Parti Banaz İlçe Başkanı Enver Aras, Banaz İlçe Teşkilatından toplu istifa ettikleri açıkladı.

6 gün önce

Özgür Özel'in Meral Akşener'e 'borç' göndermesine İYİ Parti'den cevap

Yerel seçimler öncesi aday belirleme krizinin yaşandığı CHP'de genel başkan Özgür Özel, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e 'borç' göndermesinde bulundu. Özel, Akşener'den Balıkesir için 'jest' beklediğini belirterek, 'Daha önce bana dedi ki kimseye borcum yok ama sana borcum var. Ben Ahmet Akın ve Balıkesir böyle bir şey bekliyorum.' diye konuştu. Özel'in bu sözlerine İYİ Parti'den cevap geldi.

6 gün önce

İYİ Parti'de toplu istifa depremi

İYİ Parti Karaisalı İlçe Başkanı Mustafa Kuşdemir ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, beraberinde birçok parti üyesiyle istifa etti.

1 hafta önce

İYİ Parti adayı Buğra Kavuncu'dan CHP'ye tepki: Böyle rezillik olur mu?

İYİ Parti'nin İstanbul adayı Buğra Kavuncu, partilerine yönelik sistematik bir operasyon yapıldığını söyledi. Parti meclis üyeleri Bora Kılıç, Yakup Fındık, Hafız Şirazi'nin istifa edip CHP listelerinde olduğunu aktaran Kavuncu, 'Böyle bir rezillik olur mu? Bu operasyon değil de nedir' dedi.

1 hafta önce

Kent Uzlaşısı: İYİ Parti Esenyurt teşkilatı Ekrem İmamoğlu'nu desteklemek için istifa etti

İYİ Parti Esenyurt Teşkilatı üyeleri ile Meclis Üyeleri İYİ Parti’nin İBB Adayı Buğra Kavuncu yerine mevcut Başkan Ekrem İmamoğlu’nu destekleme kararı alarak istifa etti.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 112 113
Server Error
500
Server Error