25 Eylül Pazartesi 2023
2 gün önce

Yavuz Ağıralioğlu'ndan 'tek adam' çıkışı: Kemal Kılıçdaroğlu bize pusu kurdu

Seçim sürecinde HDP'nin koalisyon masasına açıktan destek vermesi sonrası İYİ Parti'den istifa eden Yavuz Ağıralioğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik sert eleştirilerde bulundu. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili 'Masayı kendi heveslerine göre organizasyon olarak kurdu. Masada İYİ Parti'nin emeklerini pusuladı. 5 yıllık emeklerimize Kemal Bey pusu kurdu. Aslında Kemal Bey tek adam evet. Demokrasi kılıklı tek adam.' dedi.

2 gün önce

İYİ Parti İzmir adayı Ümit Özlale: İzmir Büyükşehir Belediyesi körfezin kokusunu gidermek için koku giderici kimyasal kullanıyor

Katıldığı televizyon programında yöneltilen soruları yanıtlayan İYİ Parti'nin İzmir Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Ümit Özlale, CHP'li belediyenin İzmir Körfezi’nde kokuyu bastırmak için kimyasal madde kullanıldığını söyledi. İzmir Körfezi'ndeki kokunun giderilmekten çok baskılandığını dile getiren Özlale, ''Her gün 1100 ton çamur hala körfeze dökülüyor. Mavişehir'in bazı yerlerinde derinlik 60cm’ye düşmüş durumda. Körfezin kokusunu gidermek için kimyasal kullanılıyor, her sene yüzlerce milyon TL değerinde koku giderici kullanıyor İzmir Büyükşehir Belediyesi." diyerek CHP'li İzmir belediyesinin, İzmir Körfezi'ne yaptığı çevre katliamını anlattı.

3 gün önce

Meral Akşener'den Cumhur İttifakı çıkışı: Birbirini masanın altında tekmelemeyen bir sistemi var

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 'Cumhur İttifakı, baktığınızda et ve tırnak gibi bir ve beraber olmuş, birbirini masanın altında tekmelemeyen bir sistemi var. Biz ise iş birliği içinde rekabet dediğim bir kavram üzerinden yol yürünecekti biz de onu başaramadık.' dedi.

3 gün önce

Meral Akşener: İstanbul ve Ankara için blöf mlöf yapmıyoruz

Meral Akşener, İstanbul ve Ankara adayları için görüşmelerini sürdürdüklerini belirterek, kamuoyunda konuşulduğu üzere asla blöf yapmadıklarını söyledi.

3 gün önce

İYİ Partili Birol Aydemir: Bu ittifakla Ankara ve İstanbul'u bile kazanacağımızı düşünmüyorum

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydemir, partisinin 81 ilde seçimlere kendi adayıyla girme kararı üzerinden CHP'yi sert sözlerle hedef aldı. CHP ile yan yana oldukları sürece tüm seçimleri kaybedeceklerini belirten Aydemir, "Bu ittifakla Ankara, İstanbul'u bile kazanacağımızı düşünmüyorum" açıklamasında bulundu.

4 gün önce

Levent Gültekin: Meral Akşener bana "Ben Yavaş ve Ekrem İmamoğlu cumhurbaşkanı olsun diye mi parti kurdum, onlara geçit vermem" dedi

Yazar Levent Gültekin, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in kendisiyle görüşmesinde, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında, "Belediyenin parası ile anket yaptırıyorlar, kendilerini önde gösteriyorlar. Ben bunlar cumhurbaşkanı olsun diye mi parti kurdum? Ben onlara geçit vermem" dediğini iddia etti. 

5 gün önce

İYİ Parti bir dönem oy istediği Ekrem İmamoğlu ve Yavaş'a cephe aldı: İstanbul ve Ankara daha iyisini hak ediyor

İYİ Parti Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Mustafa Veysel Güldoğan, önceki dönem yapılan belediye seçimlerinde oy istedikleri İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ABB Başkanı Mansur Yavaş'ı eleştirdi. Partisinin 81 ilde aday çıkarma kararıyla ilgili konuşan Güldoğan, "İstanbul ve Ankara, her zaman daha iyisini hak ediyor. Ekrem Bey ve Mansur Bey yeterli bir siyasal anlayışta olup halkın taleplerini dinleselerdi bugün Türkiye bambaşka bir Türkiye olacaktı." diye konuştu.

6 gün önce

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu: AK Parti ve MHP ile ittifak olabilir

Katıldığı canlı yayında yerel seçimlerle ilgili konuşan İYİ Partili Nebi Hatipoğlu, 'Ben kesinlikle Eskişehir'de CHP ile ittifak yapılması taraftarı değilim. Ama tabii ki bir sağ parti ile ittifak yapabiliriz. AK Parti, MHP olabilir.' dedi.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 91 92
Server Error
500
Server Error