18 Nisan Perşembe 2024
1 gün önce

MHP'nin ilk kadın Grup Başkanvekili Filiz Kılıç: Bu benim için ayrı bir gurur ve onur vesilesi

MHP Grup Başkanvekili ve Nevşehir Milletvekili Filiz Kılıç, partisinin ilk kadın Grup Başkanvekili olduğunu belirterek, 'Bu benim için ayrı bir gurur ve onur vesilesi. Çok mutluyum.' dedi.

1 gün önce

Devlet Bahçeli: İran-İsrail gerilimi planlanan bir tiyatro

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "İran-İsrail gerilimi dikkatlerin Gazze'den koparılması için planlanan bir tiyatrodur." dedi.

2 gün önce

Saffet Sancaklı MHP'ye geri döndü

Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin davetiyle partiye geri döndü.

2 gün önce

MHP'de yeni Başkanlık Divanı belli oldu

Milliyetçi Hareket Partisi'nin yeni Merkez Yönetim Kurulu, ilk kez bir araya gedi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli başkanlığındaki toplantıda 15 kişilik Başkanlık Divanı belirlendi.

6 gün önce

MHP Genel Sekreteri Büyükataman: Sinsi arayış hüsrana uğramaya mahkumdur

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, 'Sanki iktidar değişikliği olmuş gibi yaygara koparıp milli ve manevi değerlerimize saldırmak için el ovuşturanlar bilsinler ki bu sinsi arayış hüsrana uğramaya mahkumdur. Türkiye, erken seçim söylemleri üzerinden yaratılmak istenen istikrarsızlığa teslim olmaz ve olmayacaktır.' dedi.

1 hafta önce

Devlet Bahçeli'den Meral Akşener'e çağrı: Ayrışma kararından vazgeç, partinin başında kal!

MHP lideri Devlet Bahçeli, Ramazan bayramı namazının ardından merhum Türkeş'in mezarını ziyaret etti. Ziyaret sonrası açıklama yapan Bahçeli, Akşener'e çağrıda bulundu. Bahçeli "Bizden ayrılmış bir grup arkadaşlar İYİ Parti'yi kurmuşlardır. Meral Akşener'in ayrışma kararından vazgeçerek partinin başında olmasını düşünmekteyim." dedi.

1 hafta önce

MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Ramazan Bayramı mesajı

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Cam tavanı kırdık' diyenlerin Türk devletinin çatısını ve Türk milletinin varlığını dinamitlemesine asla fırsat verilmeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti sandıkta kurulmamıştır. Türk tarihi sandıkta yazılmamıştır. Herkes aklını başına almalı, rüzgar ektiği müddetçe fırtına biçeceğini unutmamalıdır.' dedi.

1 hafta önce

MHP'li Semih Yalçın: Çeşitli bahanelerle aramızdan ayrılmaları memnuniyet vericidir

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, 'Ülkücü olmanın getirdiği tarihi sorumluluğu taşıyacak kıratta olmayanların, çeşitli bahanelerle aramızdan ayrılmaları aslında memnuniyet verici bir olgudur. Kalmalarından çok, gitmeleri evladır. Asla da oy kaybı değildir.' ifadesini kullandı.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 47 48
Server Error
500
Server Error