01 Ekim Pazar 2023
1 gün önce

MHP, Süleyman Soylu konusunda hassas! Semih Yalçın, Temel Karamollaoğlu’nu bombaladı: “Kendine baksın”

MHP lideri Devlet Bahçeli, İçişleri Eski Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili "MHP Süleyman Soylu’nun sonuna kadar arkasındadır." açıklaması yapmış, Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu bu sözleri eleştirmişti. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'dan Karamollaoğlu'na cevap geldi.

5 gün önce

Devlet Bahçeli: MHP, Süleyman Soylu’nun sonuna kadar arkasındadır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Süleyman Soylu'nun sonuna kadar arkasında olduklarını belirterek, 'FETÖ, PKK ve gayri meşru çevrelerle derin bağ ve bağlantıları tevsik veya teyit edilmiş köksüzlerin Sayın Soylu’yu orantısız ve onursuz suçlamaları geçmişte ne kadar doğru işlerin yapıldığını aynısıyla belgelemiştir.' ifadelerini kullandı.

1 hafta önce

Diyarbakır anneleri Devlet Bahçeli'nin Tanrıkulu tepkisine destek verdi: Derhal siyasetten men edilmeli

Diyarbakır annelerinden evladına kavuşan Ayşegül Biçer, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’nun Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ile ilgili sözlerine tepki göstermesine destek verdiklerini söyledi. Biçer, "Biz Diyarbakır anneleri olarak, Tanrıkulu’nun derhal siyasetten men edilmesi için ses veriyoruz. Kimse bizim askerimize, polisimize, devletimize iftira atamaz." dedi.

1 hafta önce

Devlet Bahçeli: Bizim için Avrupa Birliği bitmiştir!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Merkez Yürütme Kurulu'nda açıklamalarda bulundu. Bahçeli konuşmasında Brüksel'e tepki göstererek 'Avrupa Birliği önce kendisine baksın, bizim için Avrupa Birliği bitmiştir.' dedi.

1 hafta önce

MHP’li Yönter: CHP'ye baktığım zaman demokrasi görmüyorum

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Kılıçdaroğlu'nun "CHP demek, demokrasi demek" ifadesini hatırlatarak, "Vallahi ben CHP'ye baktığım zaman demokrasi filan görmüyorum. Despotizm, diktatörlük görüyorum. Türkiye'nin aleyhine faaliyette bulunan siyasi bir organizasyon görüyorum" dedi.

3 hafta önce

MHP'den dikkat çeken yerel seçim çıkışı: Taviz vermeyeceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Cumhur İttifakı'nın bir tarafı olarak sergiledikleri ilkeli tavırdan taviz vermeyeceklerini belirterek, 'Cumhur İttifakının kararlı bir üyesi olarak MHP, tutarlı siyasetini yerel seçimlerde de devam ettirecektir.' ifadelerini kullandı.

4 hafta önce

Bahçeli'nin İYİ Parti'ye çağrısı karşılık buldu... Eski İYİ Parti Mamak İlçe Başkanı ve beraberindeki heyet MHP'ye katıldı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin İYİ Parti'ye yönelik “Ülke hayrına yerel iktidarda komşu olalım” çağrısı karşılık buldu. Eski İYİ Parti Mamak İlçe Başkanı ve beraberindeki heyet MHP'ye katıldı.

1 ay önce

Devlet Bahçeli'nin bağışladığı arsaya yapılacak cemevinin temeli törenle atılacak

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin Nevşehir'de hediye ettiği arsaya yapılacak Alevi Kültürü ve Cemevi Külliyesi'nin temelinin 2 Eylül'de törenle atılacağını bildirdi.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 35 36
Server Error
500
Server Error