24 Mayıs Cuma 2024
2 gün önce

Sağlık Bakanı Koca: 'Onaylı randevu' sistemi ile randevuya katılım oranı arttı

Hasta, hekim ve hastanelere zamanı verimli kullanma imkanı sunan Onaylı Randevu Sistemi, bir haftayı aşkın süredir uygulanıyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sistem sayesinde randevuya katılım oranının arttığını açıkladı.

2 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Antalya Şehir Hastanesi'ni açtı

Antalya Şehir Hastanesi'nin açılışına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, artık hastanelerde kimsenin rehin kalmadığını, sağlam girenin hasta çıktığı köhne düzeni değiştirdiklerini söyledi.

2 ay önce

ABD Başkanı Joe Biden'a sağlık taraması sonrası 'göreve uygun' raporu

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden'ın doktoru, yıllık muayenesini gerçekleştirdikten başkanın "göreve uygun olmaya devam ettiğini" yazdı.

3 ay önce

Prostat ameliyatı olmuştu! İngiltere Kralı 3. Charles'a kanser teşhisi konuldu

Buckingham Sarayı, İngiltere Kralı 3. Charles'a kanser teşhisi konduğunu duyurdu.

3 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şehirlerimizi ayağa kaldırana kadar dinlenmeyeceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep Şehir Hastanesi ve bağlantı yolları açılış töreninde konuştu. Erdoğan, 'Depremin ardından yaraları sarıyoruz. Şehirlerimizi ayağa kaldırana kadar dinlenmeyeceğiz.' dedi.

3 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hatay'da iki hastanenin açılışını yaptı

Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinin en çok etkilediği yerlerden Hatay’da bugün iki hastane açılışı gerçekleştirildi. Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile İskenderun Devlet Hastanesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla hizmete alındı.

3 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 35 bin sağlık personeli atanacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İzmir Şehir Hastanesi ve Bağlantı Yolları Açılış Töreni'ne katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan "15 bini hemşire olmak üzere 35 bin sağlık personelini daha kamuya alıyoruz" dedi.

4 ay önce

Trabzon Şehir Hastanesi yükseliyor! 2025 yılında hizmete girecek

Bölge halkı tarafından heyecanla beklenen Trabzon Şehir Hastanesi'nde kaba inşaat mart ayında tamamlanacak. Hastane hizmete girdiğinde kentteki yoğun bakım kapasitesini iki katına çıkartacak.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 36 37
Server Error
500
Server Error