17 Temmuz Çarşamba 2024

Canan Kaftancıoğlu'nun yardımcısından Ekrem İmamoğlu'na mesaj: Vefasız

Canan Kaftancıoğlu'nun yardımcısından Ekrem İmamoğlu'na mesaj: Vefasız

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu arasında yaşanan kavga sürüyor. Kaftancıoğlu'nun, İmamoğlu'na yönelik, "Aptal, şizofren, müteahhit kafalı" sözleriyle aralarında yaşanan gerginliğin gün yüzüne çıkmıştı. Ardından Kaftancıoğlu il yönetiminde İmamoğlu'na yakın olan isimleri pasife almıştı. Kaftancıoğlu'nun yardımcısı Saniye Yurdakul, Twitter'da bir kullanıcının İmamoğlu'na yönelik, "Arkanda CHP'liler olmasaydı dimdik ayakta duramazdın" ifadelerini beğenmesi arada yaşanan kavgayı yeni bir boyuta taşıdı.

 

CHP İstabul'da yaşanan tartışmalarda devam ediyor. CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu ile İBB Başkanı İmamoğlu arasında yaşanan güç kavgası CHP'li Saniye Yurdakul'un tweetiyle yeni bir boyuta taşındı. Her fırsatta cumhurbaşkanı adaylığı için Kılıçdaroğlu'na destek veren Kaftancıoğlu, İmamoğlu'nun adaylık konusunda ısrarından rahatsız olduğunu her fırsatta gösteriyor.

 

'VEFASIZLIK YAPMA'

 

Kaftancıoğlu'nun yardımcısı Yurdakul, Twitter'da bir kullanıcının İmamoğlu'na yönelik, "Arkanda CHP'liler olmasaydı dimdik ayakta duramazdın. CHP'ye vefasızlık yapman hoş değil" ifadelerini beğendi. Yurdakul'un bu hareketi İmamoğlu'na yeni bir mesaj olarak yorumlandı.

İsmail Saymaz: CHP'nin İstanbul'da kazanması çok zor

 

Kahraman kim kavgası: Kaftancıoğlu'nun hedefindeki isim İmamoğlu Kaftancıoğlu'dan İmamoğlu'na gönderme: İstanbul seçimlerinin mimarı Kılıçdaroğlu'dur

Yeni Yorum