23 Temmuz Salı 2024

CHP'de yüksek gerilim! 11. katta birbirlerine girdiler...

CHP'de yüksek gerilim! 11. katta birbirlerine girdiler...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ak Parti Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmanın, CHP'de en çok konuşulan konuların başın da geldiği ifade edildi.

CHP GENEL MERKEZİ'NDE BÜYÜK HUZURSUZLUK VAR!

Altılı Masa toplantılarının sonuçlanmaması ile beraber, Cumhurbaşkanı adaylığı konusun da sorunlar yaşadığı bilinen CHP'nin, çeşitli sorunlar nedeni ile içte içe kaynadığı öğrenildi. Bu sorunların başında, CHP içinde Kemal Kılıçdaroğlu'na karşı, gizli bir muhalefetin oluşmaya başladığı öne sürülüyor.

KILIÇDAROĞLU'NUN KADER ARKADAŞI KİME VE NEDEN BAĞIRDI?

CHP Genel Merkezi'nde olan sorunlar ile ilgili olarak, SuperHaber'in haberine göre, Bülent Kuşoğlu krizi yaşandı. Bu ilginç kulis bilgisine göre, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile beraber, SSK Genel Müdürlüğü'nden beri beraber olduğu bilinen, mali işlerden sorumlu genel başkan yardımcısı ve Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu'nun sert çıkışının konuşulduğu belirtiliyor.

'BÜLENT KUŞOĞLU 11. KATI SESİYLE İNLETTİ' 

Yine güvenilir kaynaklardan elde edilen bilgilere göre, Bülent Kuşoğlu, Genel Başkan’ın odasının bulunduğu 11. kata çıkarak, aralarında iki başdanışman, milletvekilleri Erdoğan Toprak, Tuncay Özkan ve  basın danışmanı Ömer Topsakal’a parmak salladı. Kuşoğlu aynı anda yüksek sesle, "Genel başkanı Ecevit gibi hasta adama dönüştürme gayretindesiniz. Herşeyin farkındayım." diye çıkıştığı öne sürüldü.

KUŞOĞLU'NUN ÖFKESİ ŞAŞIRTTI!

Herkesin sakin tavırları ve sessizliği kişiliği ile tanıdığı Bülent Kuşoğlu’nun beklenmedik tavrının şaşkınlıkla karşılandığı bildirildi. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun en güvendiği çalışma arkadaşı olan Kuşoğlu'nun beklenmedik bir şekilde, danışman ve milletvekillerine olan bağırışı ile şimdiye kadar hiç görülmemiş öfkeli hainin nedeni ise bilinemediği vurgulandı.

 

Yeni Yorum