30 Eylül Cumartesi 2023

CHP içinde büyük çekişme! Kemal Kılıçdaroğlu ile Ekrem İmamoğlu arasındaki adaylık yarışı kızıştı! İmamoğlu’nun ihaleleri deşifre edildi

CHP içinde büyük çekişme! Kemal Kılıçdaroğlu ile Ekrem İmamoğlu arasındaki adaylık yarışı kızıştı! İmamoğlu’nun ihaleleri deşifre edildi

Bir zamanların Twitch yayıncısı olan Jahrein, Ekrem İmamoğlu’nun ahbap çavuş ilişkisi ile yürüttüğü ihale sarmalını deşifre etti. Jahrein’nin daha önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Twitch yayını yaptığı biliniyor.

 

İşte Jahrein’in açıklamaları:

 

1) Sevgili dedem. İyi diyorsun, güzel diyorsun da... Benim gibi ekap dolaşabilen, biraz internet bilen insanların kafasında bazı soru işaretleri var. Ben mesela İBB ile ilgili birkaç TESADÜFle karşılaştım. Twitselimi okuyarak bana dönüş yaparsanız sevinirim @kilicdarogluk

2) 2021/721158 numaralı yaklaşık 21 milyon ₺ değerindeki ihaleyi İSBAK'a devrediyor.

3) İSBAK da hiçbir şey yapmadan aynı ihaleyi başka bir şirkete veriyor. Yaklaşık 15 milyon ₺'ye.

3) Yetmiyor. Aynı şirkete aynı gün 07.01.22 tarihinde 10.5 milyon ₺'lik başka bir iş daha alıyor.

4) Şimdi size yeni bir karakter unlockluyorum izninizle: Melih Geçek. Kendisi geçen ifşaladığım AKP'li abi gibi. On parmağında on marifet. İmamoğlu'nun komşusu olduğu söyleniyor. O konuda bilgim yok. Fakat kendisi İSBAK GM danışmanı, Fokus Bil. LTD GM'si ve (geliyor....)

5) Bu iki dev ihaleyi alan MAF Bilişim'in komşusu!

Allah allah yav...

6) Burada da bitmiyor. Yeni bir karakter daha unlockluyorum: Tuncay Yılmaz!

İmamoğlu İnşaat ve yine İmamoğlu'na ait SSB Gayrimenkul'de görevli, yönetim kurulu üyesi, geçici başkan ne ararsan var. Batı İstanbul VK, İBB SK ve B.düzü Voleybol Kasası bu adamda. 10 parmak 20 marifet!

7) "Ahbap, çavuş ilişkisi bitecek, liyakat gelecek" söylemleri dillerden düşmüyor fakat ne hikmetse bu liyakatlı bireyler hep aynı çevreden çıkıyor. 

Ben kimseyi itham etmiyorum. Sadece merak ediyorum: sizce de bu kadar tesaadüf biraz fazla değil mi?

Bu bilgileri nereden aldın diyenler var. Beni besleyen birileri varmış. Arkadaşlar birinci kaynağım google. Sonra ekap. Sonra i̇to.org.tr geliyor. Bazen twitter. Bazen youtube. Vallahi bak. Siz de deneyin. Otantike etmek isteyenler için tüm bilgiler halka açık mevcut!

Takipçi kaybediyorum ve linçleniyorum. 😊 Yok bu bilgileri kim vermişmiş, yok ben fonlanıyormuşmuşum. Daha 2 hafta önce AKP'li birini ifşalarken favları yağdırıyordunuz ama? O adam bana dava açtı mesela. Ben doğru bildiklerimi söylemeye devam edeceğim. Siz de güdülmeye. Müstahak!

Hakettiğiniz gibi yönetiliyorsunuz. Haberiniz olsun. Siz koyunsunuz. Güden çok olur. 2 kadın şoför tutar, köşede çay dağıtıp içinizi ısıtır, bir de twit atan kızla foto çekilse tavsınız. Ah bir de Dark izlese. Hahahahahaha

MİLLETVEKİLİ OLMAK İSTİYOR

 

Öte yandan Jahrein, HaberTürk’te katıldığı Fatih Altaylı’nın programında milletvekili olmak istediğini açıklamıştı.

Yeni Yorum