30 Eylül Cumartesi 2023

CHP’li vekil Mahmut Tanal dün sahildeydi bugün halde: Daha rahat bir şeyler giyseydiniz

CHP’li vekil Mahmut Tanal dün sahildeydi bugün halde: Daha rahat bir şeyler giyseydiniz

28 Mayıs seçim yenilgisinin ardından soluğu tatilde aldığı için sert eleştirilere maruz kalan CHP Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal, bu sefer de takım elbisesiyle kasa taşırken çektirdiği fotoğrafını paylaştı. Tanal'ın takım elbisesi ile ilgili, 'Daha rahat bir şeyler giyseydiniz' yorumları yapıldı.

 

Seçimden mağlubiyetle ayrılan CHP'nin Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal'ın sosyal medya hesabından paylaştığı tatil pozu büyük tepki çekmişti. Umursamaz tavrı sebebiyle eleştirilen Tanal, gelen tepkilerin ardından yeni bir paylaşım yaptı.

 

AK PARTİ YEREL SEÇİMLER İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLADI

 

AK Parti, cumhurbaşkanlığı seçim maratonunun sona ermesinin ardından yerel seçimler için çalışmalara başladı. AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'ndan da 2024'te yapılacak olan yerel seçimler için "Rehavet yok, çalışmalar başlasın" talimatı geldi.

 

CHP'Lİ MAHMUT TANAL SEÇİM YENİLGİSİNİN ARDINDAN TATİLE ÇIKTI

 

Seçimden mağlubiyetle ayrılan CHP'nin Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal ise kendini tatile attı. Sosyal medya hesabından deniz kenarında çektiği bir pozu paylaşan Tanal'ın bu umursamaz tavrı, tepkilere yol açtı.

 

TATİL FOTOĞRAFININ ARDINDAN KASA TAŞIDIĞI FOTOĞRAFI PAYLAŞTI

 

Seçim yenilgisinin ardından tatile gittiği için eleştirilen CHP'li Tanal, gelen tepkilerin ardından yeni bir paylaşım yaptı. Tanal'ın takım elbisesiyle kasa taşırken çektirdiği bu fotoğrafa da takipçilerinden tepki geldi.

Yeni Yorum