05 Temmuz Salı 2022

CHP’li Zeydan Karalar ve ABD Büyükelçisi Jeff Flake'ten ‘kebap’ buluşma

CHP’li Zeydan Karalar ve ABD Büyükelçisi Jeff Flake'ten ‘kebap’ buluşma

ABD’nin Ankara Büyükelçisi Jeff Flake Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı ziyaret etti.

 

ABD’nin Ankara Büyükelçisi Jeff Flake, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun ardından Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı ziyaret etti.

Türkiye'de yeni göreve başlayan ABD Ankara Büyükelçisi Jeff Flake, Belediye Başkanlarını ziyareti kapsamında CHP'li Zeydan Karalar'ı ziyaret etti. Cherly Flake ile birlikte Başkan Karalar ve eşi Nuray Karalar'ı ziyaret eden Jeff Flake, kentle ilgili bilgi aldı.

 

Başkan Zeydan Karalar ve Eşi Nuray Karalar, büyükelçi ve eşine Adana kebabı ikram etti. Ziyaret Seyhan baraj gölü manzarasında çekilen anı fotoğrafıyla son buldu.

Karalar sosyal medya paylaşımında "Ülkemizdeki görevine yeni başlayan ve Adana’mızı ziyarete gelen ABD Ankara Büyükelçisi Sn. JeffFlake ve eşi Sn. Cherly Flake’i sevgili eşim Nuray Hanım ile ağırladık" dedi.

CHP’Lİ ÖZCAN İMAMOĞLU’NU HEDEF ALMIŞTI

 

Göçmen karşıtı açıklamalarıyla bilinen ve CHP'den uyarı cezası alan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, ABD’nin Ankara Büyükelçisi Jeff Flake ile buluşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu hedef almıştı. Özcan, "Benim kapımdan bir tek Amerikalı giremez. İsteyen kol kola girsin. Emperyalistlerin uşaklığını yapmam" demişti

 

Yeni Yorum