28 Mayıs Salı 2024

CHP'lilerin rant kavgası

CHP'lilerin rant kavgası

Ayvalık Belediyesi'nde, CHP'li belediye meclis üyelerinden bazılarının parti binasına kilitlendiği öne sürüldü. Bu haberleri yalanlamak için basın açıklaması yapan CHP'lilerin maskesini, CHP'li Meclis Üyesi İsa Arslan düşürdü.

 

Balıkesir’in Ayvalık ilçesindeki CHP'li belediye meclis üyelerinden bazılarının parti binasında kilitlenerek, belediye meclisi oylamasında ‘evet’ oyu kullanmalarına yönelik baskı gördükleri öne sürüldü.

 

 Milat Gazetesi'nden Özlem Doğan'ın haberini yalanlamak için basın toplantısı düzenleyen CHP'li meclis üyeleri birbirlerine girdi.

 

APAR TOPAR SALONDAN ÇIKARILDI

 

Haberi ‘rantla ilgisi yok yandaş medya ve aktroll yalanları’ ifadesiyle yalanlayan CHP İlçe Başkanı Hüseyin Şalmanlı’nın sözlerini kesen CHP Meclis Üyesi İsa Arslan, söylenenlerin doğru olduğunu ve kendisine yapılan baskıyı dile getirdi. Arslan, diğer CHP’liler tarafından apar topar susturularak salondan çıkarıldı.

 

CHP’li ilçe Başkanı’nın iftira dediği haberin doğruluğunu yine CHP meclis üyesi gözler önüne serdi.

 

HEPSİ ŞOK YAŞADI

 

Doğan, o anları sosyal medya hesabından "Ayvalık CHP ilçe teşkilatında yaşanan skandala ilişkin “Kilitli Demokrasi” başlıklı haber yapmıştım. CHP İlçe Başkanı Hüseyin Şalmanlı bugün düzenlediği basın toplantısında haberimi yalanlarken CHP meclis üyesi İsa Arslan ortaya çıkıp gerçekleri anlatıyor ve hepsi şok yaşıyor" notu ile paylaştı.

Yeni Yorum