26 Eylül Pazartesi 2022

Fenerbahçe maçı öncesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a küfreden Berkan Oral’ın nikah şahidi Canan Kaftancıoğlu…

Fenerbahçe maçı öncesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a küfreden Berkan Oral’ın nikah şahidi Canan Kaftancıoğlu…

Süper Lig'de Fenerbahçe ile Ümraniyespor arasında oynanan maçı öncesinde bir restoranda buluşan sarı lacivertli taraftarlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la ilgili ağıza alınmayacak küfürler etti. O rezilliği yapanlardan birinin ise CHP’li Avcılar Belediyesinin eski meclis üyesi iş insanı Ali Oral’ın oğlu Berkan Oral olduğu öğrenildi. Oral’ın düğününde, ‘’Devlet katil’’ diyen Canan Kaftancıoğlu ile fotoğraf çekildiği de ortaya çıktı.

 

Dün Fenerbahçe, Süper Lig’in yeni ekiplerinden Ümraniyespor ile karşı karşıya geldi. Sahada iyi bir oyun sergileyemeyen sarı-lacivertli takım, rakibiyle 3-3 berabere kaldı. Karşılaşma öncesi bir grup taraftar Kadıköy’de buluştu.

CUMHURBAŞKANI’NA KÜFÜRLÜ TEZAHÜRAT

 

21.45’teki maç öncesi yemek yiyen ve alkol alan taraftarlar, birden tezahürata başladı. Küfürlerin havada uçuştuğu o dakikalarda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için ağza alınmayacak sözler koro halinde söylendi.

KÜFÜR EDENLERDEN BİRİNİN KİMLİĞİ BELLİ OLDU!

 

Skandal görüntülere imza atan kişilerden birinin CHP Avcılar teşkilatının önemli isimleri arasında yer alan İş İnsanı Ali Oral’ın oğlu Berkan Oral olduğu ortaya çıktı.

Skandal görüntüleri sosyal medya hesabından da paylaşan Berkan Oral’ın düğün fotoğrafları da gündem oldu.

 

DÜĞÜNÜNE CHP’NİN ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİ KATILDI

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a skandal küfür olayıyla gündeme gelen CHP’li iş adamının oğlu olan Berkan Oral’ın düğününe; Canan Kaftancıoğlu, CHP İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Engin Altan gibi CHP’nin yöneticilerin katıldığı ortaya çıktı…

Öte yandan Avcılar’da oturan Oral’ın CHP’li Avcılar Belediyesinde çalıştığı öğrenildi.

Yeni Yorum