13 Temmuz Cumartesi 2024

İstanbul nimet nimet! Ekrem İmamoğlu’nun sponsorluğunda İsmail Küçükkaya Halk TV’de

İstanbul nimet nimet! Ekrem İmamoğlu’nun sponsorluğunda İsmail Küçükkaya Halk TV’de

Eylül 2013'den beri hafta içi FOX TV'de program sunan İsmail Küçükkaya, Ekrem İmamoğlu'nun sponsorluğunda Halk TV'ye geçti. Sunucun alacağı ücret tam 3 milyon dolar.

 

Uçankuş’un haberine göre; FOX’un sabah haberlerini sunan spiker İsmail Küçükkaya İmamoğlu sponsorluğunda Halk TV’ye geçti. Transferde İsmail Küçükkaya’ya ödenecek miktar 3 milyon dolar yani 54.000.000 TL..

İsmail Küçükkaya, Halk TV’nin patronu Cafer Mahiroğlu’ndan gelen bu teklifi önce FOX TV’ye iletip, yarısı kadar bir miktara FOX’ta kalabileceğini söyledi ancak FOX yönetimi reddedip, ‘Yeni kanalın hayırlı olsun’ cevabını verdi.

 

HALK TV’NİN SAHİBİNDEN ÜST ÜSTE PAYLAŞIMLAR

 

Halk TV’nin sahibi Cafer Mahiroğlu, konu hakkında sosyal medya üzerinden üst üste 2 paylaşım yaptı.

 

“Bu yola çıkarken Türkiye’nin vicdanı olacağıma, adaletten, demokrasiden ödün vermeyeceğime söz verdim. Bu duruştaki arkadaşlarımızla bugüne geldik. Halk TV şimdi daha da güçleniyor. Halkın kanalı Halk TV’de koca yürekli bir adam daha artık bize yarenlik edecek. Ailemize hoş geldin…”

İSMAİL KÜÇÜKKAYA’NIN ADINI VERDİ

 

Kısa süre sonra bir paylaşım daha yapan Mahiroğlu, bu kez İsmail Küçükkaya’nın adını vererek açıklama yaptı.

 

“Sevgili Halk TV izleyicileri, az önce isim vermeden Halk TV’de yeni başlayacak bir arkadaş için tweet attım.Biraz gizem olsun istedim ama gizem galiba bana göre değil . Hoş geldin İsmail Küçükkaya.”

 

HALK TV’YE TEPKİ

 

Ancak işin ilginç tarafı, Halk TV patronu bu transferi açıkladıktan sonra Halk TV izleyicilerinden yoğun tepki geldi.

 

İSMAİL KÜÇÜKKAYA AÇIKLAMASI

 

Yıllardır Fox TV’de sabah programları sunan İsmail Küçükkaya’nın yeni adresi Halk TV oldu. Haftanın 5 günü sabah programı ve cuma günleri de akşam programı yapacak olan Küçükkaya, “12 Eylül’de başlıyorum” dedi.

Yeni Yorum