01 Nisan Cumartesi 2023

Kastamonu, Bursa şimdi de Giresun! Ekrem İmamoğlu’nun afişlerinde sponsorlu ‘cuma namazı’ detayı!

Kastamonu, Bursa şimdi de Giresun! Ekrem İmamoğlu’nun afişlerinde sponsorlu ‘cuma namazı’ detayı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na rağmen 6’lı masanın cumhurbaşkanı adayı edasıyla birtakım geziler organize eden CHP’li İBB Başkanı İmamoğlu, görevini bir kenara bırakarak sürdürdüğü ziyaretlerinde Kastamonu ve Bursa’nın ardından Giresun’da da kılacağı cuma namazını afişe etti. İmamoğlu’nun kılacağı namazı sosyal medyada sponsorlu olarak duyurması ise tepkilere sebep oldu.

CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, partinin genel başkanı ve altılı masanın adayı edasıyla başlattığı gezilerine devam ediyor.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Almanya ziyaretinin ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile ‘Saraçhane’ operasyonunu tertip eden İBB Başkanı İmamoğlu, organize ettiği geziler çerçevesinde görenleri adeta hayrete düşüren afişler bastırdı.

Öncesinde Kastamonu ve Bursa’da kılacağı cuma namazını program afişine ekleten İmamoğlu şimdi ise Giresun’da cuma namazını Hacı Miktad Camii’nde kılacağını duyurdu.

 

Belediye Başkanı olduğu İstanbul’u ihmal eden İmamoğlu’nun gezilerine ve namaz programını sponsorlu reklam etmesine tepki gösterenler ise şöyle paylaşımlar yaptı:

Yeni Yorum