25 Temmuz Perşembe 2024

Kemal Kılıçdaroğlu’nun paylaşımı akıllara Özlem Gürses’in ‘itiraf’larını getirdi

Kemal Kılıçdaroğlu’nun paylaşımı akıllara Özlem Gürses’in ‘itiraf’larını getirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önderliğinde çözülen 23 yıllık EYT düzenlemesini sahiplenen Kılıçdaroğlu’nun ‘loading’ paylaşımları akıllara Özlem Gürses’in, “Bürokrasiden CHP'ye ve altılı masaya bilgi geliyor. İktidar bu adımları atmadan muhalefet önceden öğreniyor.” şeklinde itiraf niteliğindeki açıklamalarını getirdi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın girişimleriyle tozlu raflarda yerini alan 23 yıllık EYT sorununu kendisini çözdüğünü iddia eden ve manidar ‘loading’ paylaşımları yapan CHP Genel Başkanı Kelam Kılıçdaroğlu’nun paylaşımları akıllara muhalif gazeteci Özlem Gürses’in daha önce kullandığı ifadeleri getirdi.

 

AK Parti iktidarının üniversite öğrencileri için sıfırladığı KYK kredileri projesine de sahip çıkan Kılıçdaroğlu şimdi ise EYT meselesinin çözümünü sahiplenmişti.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yoğun mesai harcadığı EYT çözümünün ardından ise milyonlar mutlu olurken Kılıçdaroğlu manidar ‘loading’ paylaşımları yapmıştı. 

 

Kılıçdaroğlu’nun paylaşımları ise muhalif gazeteci Özlem Gürses’in Youtube yayınında kullandığı ifadeleri akıllara getirdi.

 

Bürokrasiden muhalefete Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın projeleriyle ilgili bilgi sızdırıldığını adeta itiraf eden Gürses şu ifadeleri kullanmıştı:

 

“Bunu da başaran Kemal Kılıçdaroğlu'nun bürokrasiye yönelik çağrıları oldu. Eğer seçimde iktidar değişirse, bunu başarabilirlerse eğer, olur olmaz bilmiyorum ama kararnamelerin, sözleşmelerin altına imza atan bürokratlar hakkında işlem yapacağını söyledi Kılıçdaroğlu.

 

"CHP'YE VE ALTILI MASAYA BİLGİ GELİYOR"

 

Dolayısıyla bürokrasiden CHP'ye ve altılı masaya bilgi geliyor. Seçim ekonomisine geçti iktidar, kesenin ağzı açıldı. Bir takım kesimlere iyileştirici tedbirler alınmaya çalışıyor. İktidar bu adımları atmadan muhalefet önceden öğreniyor.

 

"ALELACELE ÖTV VİDEOSU ÇEKİLDİ"

 

Örneğin CHP, KYK meselesini önceden öğrenip, sosyal medyada çalışma yaptı. KYK faizlerinin silineceğine yönelik açıklamalar yapıldı. Otomotivde bir sıkıntı olduğunu biliyorduk, iktidarın bu konudaki çalışmasını da öğrendi muhalefet o nedenle alelacele ÖTV videosu çekildi mutfakta.”

Yeni Yorum