16 Nisan Salı 2024

Özgür Özel’in örnek gösterdiği CHP adayı Erdal Beşikçioğlu uyuşturucu madde kullanmış!

Özgür Özel’in örnek gösterdiği CHP adayı Erdal Beşikçioğlu uyuşturucu madde kullanmış!

CHP’nin Etimesgut Belediye Başkan adayı Erdal Beşikçioğlu’nun uyuşturucu madde kullandığı ortaya çıktı.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın da katıldığı Etimesgut mitinge 31 Mart seçimleri için seçmende oy istediği ve methiyeler düzdüğü CHP’nin Etimesgut Belediye Başkan adayı Erdal Beşikçioğlu’nun 2014 yılında uyuşturucu madde kullanımından yargılandığı ortaya çıktı.

 

"ARKADAŞ KURBANI OLDUM"

 

Uyuşturucu madde kullanımından denetimli serbestlik hükmü giyen CHP’nin Etimesgut adayı Beşikçioğlu’nun mahkemeye verdiği ifade ise şöyle;

 

“Uyuşturucu maddelerden esrar maddesini 2-3 yıldır kullanırım. İlk olarak esrar maddesini şu an isimlerini hatırlamadığım bir arkadaş ortamında ikram edilmesi sonucu kullandım. Bu esrar maddesini kimin esrar maddesinin kimin getirdiğini hatırlamıyorum. İkram edildiği için bir iki nefes aldım. Daha sonra kullandığım esrar maddelerini hep arkadaş ortamlarında ikram edilmesi sonucu kullandım. Hiçbir zaman para vererek uyuşturucu madde satın almadım. Son olarak yaklaşık 1-2 ay önce isimlerini şu an hatırlamadığım bir arkadaş ortamında ikram edildiği için kullandım. Bağımlısı değilim. Uzun aralıklarla denk geldiği zamanlarda esrar içtim. Uyuşturucu bağımlısı değilim. Dediğim gibi sadece arkadaş ortamlarında ikram edildikçe esrar kullandım. İstemeyerek de olsa esrar kullandığım için pişmanım. Bir daha kullanmayacağım, kendi isteğimle bırakacağım. Bunun için tedavi olmak istemiyorum.”

Yeni Yorum