23 Şubat Cuma 2024

Vatan hainleri boş durmuyor: CHP yönetimindeki Gazipaşa’da tonlarca domates ve salatalık çöpe döküldü!

Vatan hainleri boş durmuyor: CHP yönetimindeki Gazipaşa’da tonlarca domates ve salatalık çöpe döküldü!

Antalya'da CHP'li Gazipaşa Belediyesi tonlarca domates ve salatalığın çöpe dökülmesine göz yumdu. Arazi bakmaya çıkan bir vatandaş durumu fark ederek video çekti. Yapılan israfa tepki gösteren vatandaş, "Şu zor günler geçiren ülkemizdeki vatandaşların hakkını gasp etmek, çalmak, bunu buraya dökeceğinize bedavadan vatandaşa dağıtın bir hayra girin." dedi.

 

Markette, pazarda 20-30 lira bandında satılan domates ve salatalıkların tonlarcası Antalya’nın CHP yönetimindeki Gazipaşa ilçesinde çöpe döküldü. Çöpteki sebzeler vatandaşlar tarafından görüntülendi.

 

4 Haziran saat 16.00 sularında Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde arazi bakmaya çıktığını belirten bir vatandaş, yüzlerce kilo çöpe atılan sebzelere denk geldi.

 

Kilolarca çöpe atılan sebzeleri gören vatandaş, o anları kaydederek kameraya konuştu.

“BEN HABERCİ DEĞİLİM, GAZETECİ DEĞİLİM, SIRADAN BİR VATANDAŞIM”

 

Çöpe atılan sebzeleri görüntüleyen vatandaş, “bugün 4 Haziran 2022 saat 16.00 suları, Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde arazi bakarken, tesadüfi olarak bulduğumuz, gördüğümüz hainliğe buyurun gelin. Ben haberci değilim, gazeteci değilim, sıradan bir vatandaşım. Ürünlerin hemen hemen hepsi yeni dökülmüş burada, ve burada kamyonlarca, tonlarca ürün var. Şu zor günler geçiren ülkemizdeki vatandaşların hakkını gasp etmek, çalmak, bunu buraya dökeceğinize bedavadan vatandaşa dağıtın bir hayra girin, bu nasıl bir insanlıktır?” diye konuştu.

 

Vatandaş tarafından kaydedilen görüntüler, tepkilere neden oldu.

Yeni Yorum