17 Temmuz Çarşamba 2024

Cuma namazında ahlaksız provokasyon! Ateist trollerin elebaşı Ümit Özdağ’dan yeni skandal

Cuma namazında ahlaksız provokasyon! Ateist trollerin elebaşı Ümit Özdağ’dan yeni skandal

Sosyal medyada FETÖ, PKK ve ateist troller tarafından desteklenen Ümit Özdağ, provokasyon için bu kez Cuma namazını seçti. Geçtiğimiz aylarda ateist bir gencin övgüsüne de mahzar olan Özdağ, Cuma hutbesinde konuşan imamı provoke etmeye kalktı.

 

Sosyal medyada FETÖ tarafından desteklenen ve popüler hâle getirilen ırkçı Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın diğer en büyük destekçi kitlesini deist ve ateistler oluşturuyor.

 

‘’ÜMİT ÖZDAĞ CAMİYE PROVOKASYON İÇİN GİTMİŞ’’

 

Sosyal medyada paylaşımlarına destek veren çetenin Allah’a, Kuran-ı Kerim’e ve Hz. Muhammed’e hakaretleri hâlâ hafızalardaki yerini korurken, Özdağ’ın camide görüntü vermesi, ‘’Camiye provokasyon için gitmiş’’ yorumlarını da beraberinde getirdi…

 

Büyük Taarruz’un başladığı 26 Ağustos 1922’nin 100’üncü yıl dönümünde Cuma namazına provokasyon için giden Özdağ, “Atatürk’ü anmayacak mıyız, rahmet okumayacak mıyız” diyerek, imamın hutbesini kesmeye çalıştı.

 

“Atatürk’ü anmayacak mıyız, rahmet okumayacak mıyız” diye seslenen Özdağ, hutbesini okuyan imama bir saygısızlık daha yaparak, “Atatürk’ün ruhuna Fatiha” dedi.

 

İşte o anlar:

Yeni Yorum