23 Şubat Cuma 2024

İstihbarat servislerinin kullanışlı elemanı Ümit Özdağ haddini aştı! Yalanlarını ortaya çıkaran İçişleri Bakanı Soylu’yu tehdit etti

İstihbarat servislerinin kullanışlı elemanı Ümit Özdağ haddini aştı! Yalanlarını ortaya çıkaran İçişleri Bakanı Soylu’yu tehdit etti

Sığınmacılarla ilgili provokatif açıklamalarıyla gündemde olan, İstihbarat servislerinin kullanışlı elemanı Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, TGRT ekranlarında yalanlarını teker teker ortaya çıkaran İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu tehdit etti.

 

Vatandaşları sığınmacılara karşı kışkırtan Sessiz İstila filminin finansörü, İstihbarat servislerinin kullanışlı elemanı Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ bu kez yalanlarını teker teker ortaya çıkaran İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu hedef aldı.

 

Twitter hesabından videolu bir paylaşım yapan Özdağ şu ifadeleri kullanarak Bakan Soylu'yu tehdit etti:

 

"BENİ KAPININ ÖNÜNDE BEKLE"

 

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, İçişleri Bakanlığı makamında böyle bir seviyenin oturmasını gerçekten ister mi bilmiyorum? Ben siyasi hayatım boyunca en sert eleştirileri yapmış olmama rağmen, hakkımda hakaret davası açılmış bir siyasetçi değilim. Bundan sonra da hakaretle cevap vermeyeceğim.

 

Ben yarın, Zafer Partisi Genel Başkanı olmamın yanı sıra, Ümit Özdağ olarak tek başıma İçişleri Bakanlığı'nın önüne gideceğim. Tek başıma ve silahsız. Süleyman, zerre kadar erkeklik onurun varsa beni kapının önünde bekle! Seni yarın İçişleri Bakanlığı'nın önünde bulacağım oğlum! O zaman göreceğiz kim operasyon çocuğu, kim Soros'un çocuğu. Saat 11:00'de. Erkeksen orada bekle.

 

HAYVANDAN DAHA AŞAĞI BİR ADAM

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TGRT canlı yayınında Özdağ ile ilgili soruya "Ben bu adamı adam yerine ve insan yerine koymam. İtibarımızı onun itibarıyla bir araya getirir miyiz? Haysiyetsiz adam. Bu adam hayvandan aşağı bir adamdır. Adam yerine koymam. Kendisi adam yerine girmeye çalışıyor. Soros çocuğudur ve operasyon çocuğudur. Bu kadar açık. İstihbarat elemanı olduğu apaçık bellidir” ifadelerini kullanmıştı..

Yeni Yorum