06 Ekim Perşembe 2022

Ümit Özdağ’dan Tolga Balcılar yalanı! Suç makinesi Balcılar’ı hapisten çıkarma çabası…

Ümit Özdağ’dan Tolga Balcılar yalanı! Suç makinesi Balcılar’ı hapisten çıkarma çabası…

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, yalan konusunda bugünü de boş geçmedi. Her gün farklı provokasyonlarla karşımıza çıkan Özdağ, ‘’halkı kin ve düşmanlığa sevk etmekten’’ tutuklanan Hasan Tolga Balcılar’ı gazeteci olarak tanıtmıştı. Şimdi de Balcılar’ın açlık grevinde olduğunu ve durumunun kötüleşerek hastaneye kaldırıldığı yalanını söyleyerek, Balcılar’ı hapisten çıkarma çabasına girdi…

 

Sığınmacılarla ilgili ırkçı açıklamaları ile gündemi meşgul etmeyi başaran ve her iddiası belgelerle yalanlanan Ümit Özdağ, 8 ayrı suçtan yargılanan ve son olarak tutuklanan suç makinesi Hasan Tolga Balcılar’la ilgili yeni bir yalana daha başvurdu.

Geçtiğimiz temmuz ayında Instagram’dan yayınladığı Osmaniye Cevdetiye Geçici Barınma Merkezi’nden firar eden Afganlar videoları nedeniyle halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmiş, bölge halkı Afgan sığınmacılara saldırmış ve ortaya dehşet verici görüntüler çıkmıştı.

 

ÖZDAĞ’DAN, ‘’TOLGA BALCILARIN DURUMU AĞIRLAŞTI, HASTANEYE KALDIRILDI’’ YALANI

 

25 Temmuz’da tutuklanarak cezaevine gönderilen Balcılar’ın Osmaniye’deki cezaevinde açlık grevinde olduğu yalanını söyleyen Özdağ, ‘’Osmaniye’de cezaevinde açlık grevine devam eden Tolga Balcılar’ın durumu ağırlaştı. Tolga Balcılar hastaneye kaldırıldı.’’ ifadelerini kullandı.

 

HAPİSTEN ÇIKARMAK İÇİN YALAN KONUŞUYORLAR

 

Balcı’nın açlık grevinde olmadığı, Özdağ ve ırkçı çetesinin, suç makinesini hapisten çıkarmak için yalan söylediği öğrenildi.

Yeni Yorum