14 Haziran Cuma 2024

Yeniden Refah Partili yöneticiler Özgür Özeli öve öve bitiremedi!

Yeniden Refah Partili yöneticiler Özgür Özeli öve öve bitiremedi!

İsrail ve Gazze üzerinden siyaset yapan YRP'li yöneticiler Hamas'a terör örgütü diyen Özgür Özel'i öve öve bitiremedi. Özel için "çok dengeli, aklı başında beyanatlar veriyor" diyen YRP'li yöneticiler Özel'in "Hamas’ın yaptığı terör eylemidir" sözlerini umursamadı.

 

YRP'de Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Uğurlu, STK ile İlişkiler Başkan Yardımcısı Seçim Aydın, Kadın Kolları'ndan Kevser Vural Yıldız ve Ayşegül Kapukaya'dan oluşan heyet, bayramlaşmak amacıyla gelen siyasi parti heyetlerini ağırladı.

 

YRP'yi, İYİ Parti'den Genel Başkan Yardımcıları Ayşe Sucu ve Taner Demirer, Gençlik Kolları Üyesi İleyda Tezcan; CHP’den Genel Başkan Yardımcısı Volkan Demir, Kadın Kolları MYK üyesi Armağan Akyüz ve Gençlik Kolları MYK Üyesi Batuhan Cakcak ile İzzettin Ataş başkanlığndaki Milli Yol Partisi heyetleri ziyaret etti.

 

CHP'nin Yeniden Refah Partisi'ne (YRP) bayram ziyaretinde, YRP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Uğurlu, “Özgür Bey’in beyanatlarını dinliyorum, çok dengeli, aklı başında beyanatlar veriyor. Tam devlet adamı olarak beyanat veriyor. İşte devlet adamı böyle olur. Çok da güzel başarı yakaladı.” dedi.

 

Her seferinde İsrail üzerinden siyaset yapan YRP Özgür Özel'in "Hamas'ın terör örgütü olarak kabul edilmemesi son derece utanç verici. Hamas’ın yaptığı terör eylemidir." sözlerini görmezden geldi. 

Yeni Yorum