23 Mayıs Pazartesi 2022

Aykırı, Ekrem İmamoğlu’nun gözüne girmek için göz göre göre yalan haber yaptı

Aykırı, Ekrem İmamoğlu’nun gözüne girmek için göz göre göre yalan haber yaptı

Son günlerde etkileşim almak için yaptığı kaçak göçmen haberlerinin peş peşe yalan çıkmasıyla dikkat çeken Aykırı isimli haber sitesi, bugün yayınladığı bir yalan haberle daha gündemde. Ekrem İmamoğlu'nun dün akşam gittiği Balıkçı Kahraman ile görüştüğünü iddia ederek ve mekanın dün akşam erken kapandığını ve İmamoğlu'nun mekana gitmediğini yazan Aykırı, hem kendisini hem de haberini paylaşanları rezil etti.

 

Dün akşam İstanbul’un yoğun kar yağışı altında kaldığı bir zamanda İstanbullular sabaha kadar çile çekerken İBB Başkanı İmamoğlu’nun Balıkçı Kahraman’da yemekte olduğu ortaya çıkmıştı.

 

Ancak sabah saatlerinde Batuhan Çolak’ın sahibi olduğu Aykırı isimli site, İmamoğlu’nun İstanbullular nezdinde yara alan algısını düzeltmek için alelacele yalan bir haber servis etti.

YALAN HABER KISA SÜRDÜ

 

Aykırı’nın sabah saatlerinde konuştuğunu iddia ettiği (ancak ses kaydı almayı akıl edemediği) Balıkçı Kahraman, akşam saatlerinde yaptığı açıklamada İmamoğlu’nun dün akşam mekanda olduğunu söyledi.

CİDDİYE ALANLARI DA REZİL ETTİ

 

Aykırı’nın “İmamoğlu Balıkçı Kahraman’a gitmedi” haberini ciddiye alan pek çok CHP milletvekili, gazeteci, sanatçı ve İBB trolü tweetlerini silerek özür dilemek zorunda kaldı.

Yeni Yorum