17 Temmuz Çarşamba 2024

Beşiktaş Çarşı Grubu üyeleri, deprem bölgesinde 'Kalaşnikof alalım, Suriyelileri, Afganları vuralım' sloganları attı!

Beşiktaş Çarşı Grubu üyeleri, deprem bölgesinde 'Kalaşnikof alalım, Suriyelileri, Afganları vuralım' sloganları attı!

Asrın felaketinin yaşandığı Kahramanmaraş'ta Beşiktaş Çarşı Grubu üyeleri ‘Vuralım Suriyeli Hatay’da, vuralım Afganlı Kahramanmaraşta…Havaya kalksın kalaşnikoflar…’ sloganları attı. Suriyeli sığınmacılar ve kurtarma çalışmalarıyla ilgili halkı galeyana getirmeye çalışan Ümit Özdağ dün Hatay'da Çarşı Grubu ile buluşaraK 'Sizin yanınızdayım' mesajı vermişti. 

 

Kahramanmaraş merkezli 10 ili vuran 7.7 ve 7.6'lık depremler bölgece 30 binden fazla vatandaşın ölümüne neden oldu.

 

Türkiye genelinden çok sayıda vatandaş depremzedelerin yaralararını sarmak ve yardımcı olabilmek adına bölgeye giderken ne yazık ki bir takım gruplar tarafından insanlık adına utanç verici olaylar da yaşanıyor. 

 

ÜMİT ÖZDAĞ'DAN ÇARŞI GRUBU'NA 'YANINIZDAYIM' MESAJI

 

Deprem bölgesinde ikinci günden itibaren il il gezip vatandaşı Suriyeli sığınmacılar ve kurtarma çalışmalarıyla ilgili galeyana getirmeye çalışan, yaptığı gerçek dışı paylaşımlarla tepki çeken Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ dün Hatay'da Çarşı grubu ile buluşaraK 'Sizin yanınızdayım' mesajı vermişti. 

"YETER ARTIK BİTSİN BU BARIŞ"

 

Ümit Özdağ'ın tabiri caizse amigoluk yaptığı Beşiktaş Çarşı Grubu üyeleri deprem bölgesinde "Vuralım Suriyeli Hatay’da, vuralım Afganlı Kahramanmaraşta…Yeter artık bitsin bu barış, havaya kalksın kalaşnikoflar…" sloganları attı. 

Yeni Yorum