01 Temmuz Cuma 2022

“Bu gece Kılıçdaroğlu Neocon abilerinden aldığı talimatı yerine getirecek”

“Bu gece Kılıçdaroğlu Neocon abilerinden aldığı talimatı yerine getirecek”

Gazeteci Emre Erciş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklayacağını iddia ettiği belgelerin ne olduğunu yazdı. Erciş Kılıçdaroğlu’nun paylaşacağı belgelerin, geçtiğimiz bayramda Türkiye’ye gelen ve havalimanında gözaltına alınan CHP’nin ABD temsilcisi, CIA aparatı Yurter Özcan tarafından Kılıçdaroğlu'na servis edilen ve ne yapması gerektiğini telkin edilen belgeler olduğunu açıkladı.

İşte Erçiş’in o açıklamaları:

 

“KILIÇDAROĞLU'NUN AKŞAM SAAT 22:00'DE AÇIKLAYACAĞI İDDİAYI BEN ŞİMDİDEN AÇIKLAYAYIM:

1-Yaklaşık 3 yıldır bir CIA aparatı devşirme AJANI yazıyorum.

ADI: YURTER

SOYADI: ÖZCAN

TİTRİ: CHP ABD TEMSİLCİSİ

2-ABD'nin Neoconları tarafından yönetilen WINEP çatısı altından Kemal Kılıçdaroğlu'na verilen direktifle 2013'te CHP ABD Temsilciliğene atanan Yurter Özcan, CHP'yi Neoconların kucağına bırakan isim. Bu gece Kılıçdaroğlu da Neocon abilerinden aldığı talimatı yerine getirecek.

3-Bu gece saat 22:00 de açıklanacak iddia yeni bir iddia değil. 2018'den beri Yurter Özcan düzenli bir şekilde ABD Adalet Bakanlığına bağlı FARA kayıtları üzerinden sözde belgeleri paylaşıyor. Söz konusu Vakıflar ENSAR ve TÜRGEV’in ortak kuruluşu Türken Foundation.

4-Neoconların Türkiye ataması olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu gece saat 22:00'de Yurter Özcan tarafından servis edilen ABD Gelir Dairesi (IRS)’den alınan ve 1 Temmuz 2019 ile 30 Haziran 2020 arasını kapsadığı iddia edilen beyannameleri paylaşacak.

4-Kemal Kılıçdaroğlu'nun eline verilen ve bu gece sallayacak olduğu, 30 Haziran 2020 itibarıyla Türken Foundation’ın toplam varlığının 67 milyon dolar olduğunu beyanname. Kılıçdaroğlu görevine hazırlana dursun saat 22:00'yi beklemeden paylaşalım. İşte bu sözde belgeler:

5-CIA aparatı Yurter Özcan tarafından bayramda geldiği Türkiye'de Kılıçdaroğlu'na servis edilen ve ne yapması gerektiği telkin edilen bu belgelerle, Cumhurbaşkanımız Sn Erdoğan'ın oğlu Sn Bilal Erdoğan ve Sn Erdoğan'ın kızı Sn Esra Albayrak hedef alınacak.”

Yeni Yorum